השוואת ביטוח רכב

השוואת מחירי ביטוח רכב איכותית ויעליה היא כזו שמציגה לך מקסימום הצעות מחיר לביטוח רכב וגם מאפשרת לך רכישה נוחה ובטוחה להצעה שבחרת.
ביטוח צד ג

איזה ביטוח רכב מתאים לך ?

פוליסת ביטוח מקיף מכסה נזקים שעלולים להגרם לרכב שלכם ובנוסף נזקים שיגרמו לרכב אחר

נזק עצמי וגניבה
כיסוי לצד ג
נזק גוף (ביטוח חובה)
שירותי דרך

מידע ביטוח מקיף

ביטוח צד ג' (או צד שלישי), מכסה אתכם מפני נזקים שעלולים להגרם לרכב או רכוש של אחרים עקב שימוש ברכבכם.

נזק עצמי וגניבה ללא
כיסוי לצד ג
נזק גוף (ביטוח חובה)
שירותי דרך

מידע ביטוח צד ג

ביטוח חובה מכסה נזקי גוף בלבד עקב שימוש ברכב , החוק מחייב כל בעל רכב מנועי לדאוג לכיסוי ביטוח חובה.

נזק עצמי וגניבה ללא
כיסוי לצד ג ללא
נזק גוף
שירותי דרך (בתשלום נוסף לבחירה) 340 ₪

מידע ביטוח חובה

השוואת ביטוח רכב בהתאמה אישית

כשמשווים מחירים מגלים שישנם מצבים בהם נדרשים פתרונות ייחודיים

קשה לפספס את כל פרסומות ביטוח הרכב בערוצי הטלויזיה והרדיו השונים, לפי הפרסומים ישנם מבצעים חסרי תקדים כגון: שלושה וארבעה חודשים מתנה, 50% הנחה, מגוון שירותים נוספים ללא תשלום וכד'.
כל הפרסומים הללו פונים בדרך כלל לבעלי כלי רכב סטנדרטי (לא יקר מידי ולא ישן מידי), עם נהגים מגיל 24 ומעלה, ללא נהגים חדשים והכי חשוב: בעלי עבר ביטוחי מוכח ללא תביעות בשלוש שנים אחרונות בביטוח מקיף.
אך, מה קורה כשאחד הנהגים צעיר או חדש ? או כשבעבר הביטוחי יש תביעה ואפילו שתיים ? בדרך כלל המבצעים כבר לא יהיו תקפים ולא יהיה פתרון סביר שיאפשר לכם כיסוי ביטוחי טוב.
אנו בחובה מבינים שלא הכל ורוד ומעניקים מגוון פתרונות למצבים מיוחדים, כך שכל אחד יוכל לקבל הצעת מחיר. לא תמיד ניתן לקבל את ההצעה אונליין וזה היתרון שלנו, שיש עם מי לדבר ולקבל פתרונות מותאימים אישית.

השוואת ביטוח רכב – למה כדאי איתנו ?

משווקים מורשים של החברות:

שלמה חברה לביטוח
איילון חברה לביטוח
כלל חברה לביטוח
הראל חברה לביטוח
שומרה חברה לביטוח
הפניקס חברה לביטוח
מגדל חברה לביטוח
שירביט חברה לביטוח
מנורה מבטחים
הכשרה חברה לביטוח

הצעות המחיר הטובות ביותר

אנו אובייקטיבים ומציגים לכם את מקסימום הצעות המחיר האפשריות, אנחנו משווים הצעות מחיר ומסלולים בין 10 חברות ביטוח, אין לנו העדפה לחברה מסויימת. כל זה אומר שאתם בוחרים וחוסכים לפי האינטרס שלכם בלבד.
כל הצעות המחיר כוללות את מלוא ההנחות והמבצעים, בנוסף דאגנו לכם להצעות מיוחדות שהינן ייחודיות רק לנו ומי שיכול לקבל אותן בשוק הפתוח הם בדר"כ רק קולקטיבים גדולים.
מחירים מעולים

נוחות ושקיפות בזכות הטכנולוגיה

טכנולוגיה עושה את החיים שלנו הרבה יותר קלים ונוחים, הטכנולוגיה שלנו עושה את זה בדיוק בהשוואת ביטוח רכב. בלחיצת כפתור אנו פונים ל 10 חברות ביטוח אונליין ומקבלים מהן את הצעות המחיר הטובות ביותר עבורך בתהליך שנמשך פחות מדקה וחוסך לך המון זמן לבדיקות והשוואות מחירים. למצוא אצלנו ביטוח משתלם זה קל וחכם.
טכנולוגיה

פתרונות לכל מצב

אנו יודעים להציע פתרונות גם במצבים שבהם חברות הביטוח אינן ששות לתת פתרון כמו: ביטוח חובה עם 2 ו 3 שלילות רשיון, ביטוח חובה עם יותר מתביעה אחת, ביטוח רכב ללא עבר ביטוחי, ביטוח רכב עם 2 תביעות, ביטוח לרכב מסחרי מעל 3.5 טון ועוד. גם אם לא מצאתם פתרון אונליין באתר, תמיד ניתן להרים טלפון ולקבל הצעה מנציג מקצועי באמת שיעשה בשבילכם עבודה וישיג לכם את ההצעה הטובה ביותר.
פתרונות מיוחדים

הכי חשוב – שירות ומקצועיות ברגע האמת

בסופו של דבר ולפני הכל, ביטוח קונים כדי לקבל את השירות הטוב ביותר ומימוש הזכויות על פי הכיסויים שרכשתם. מחלקת התביעות שלנו תלווה אתכם מרגע הדיווח על התאונה ועד לסיום הטיפול בתביעה ומימוש זכויותיכם.
שירות ומקצועיות

טיפים חשובים להשוואת ביטוח רכב

רק הצעות מחיר אונליין

כשאתם משווים מחירים אתם מצפים לחסוך בעלויות כספיות וגם בזמן יקר, כדאי לעשות שימוש באתרי השוואת מחירים שמספקים לכם הצעות מחיר מידיות אונליין. בביטוח רכב המידע קיים ואין סיבה להשאיר פרטים ולהמתין לשיחה עם ספק השירות.

שמרו על המידע האישי שלכם

שמתם לב ? שכשאתם משווים אצלנו מחירי ביטוח רכב אנחנו לא מבקשים מכם מספר טלפון או פרטי קשר כתנאי לקבלת הצעת מחיר ?
הסיבה נעוצה בעובדה שאנחנו מבינים שאנחנו נתקדם רק אם אתם תרצו בכך.
אתרים רבים וכך גם אתרים שבבעלות חברות ביטוח מכובדות, דורשים מכם את מספר הטלפון הנייד (ולפעמים יותר מכך) כדי לקבל הצעת מחיר.

מי יתן לכם שירות לאחר הרכישה

אתרי השוואת מחירי ביטוח שאינם סוכנויות ביטוח מפנים את הלקוח לרכישת הביטוח אצל חברת ביטוח או סוכנות ביטוח. חשוב שתדעו שאתר השוואה שהוא גם סוכנות ביטוח ונותן השירות, יפעל בדר"כ לשביעות רצון הלקוח עד לסיום הטיפול ברכישה לעומת אתר שהמטרה שלו היא מכירת הפרטים לספקי השירות שבדר"כ אינם רגילים לתת שירות ללקוחות קצה אינטרנטים ולכן בדר"כ השירות יהיה פחות מהיר ויעיל.

כמה שיותר חברות ביטוח יותר טוב

המטרה בהשוואת מחירי ביטוח רכב היא לקבל תמונת מצב מהירה של מירב הצעות המחיר האפשריות עבורינו. ככל שנקבל הצעות מיותר חברות ביטוח כך הסיכוי שלנו למצוא את ההצעה המתאימה יגדל.

תשוו "תפוחים לתפוחים"

כשאתם מקבלים הצעות מחיר ומשווים בין ההצעות תבדקו אם קיים הבדל בכיסוי הביטוחי, בגובה ההשתתפות העצמית וכד', לעיתים אפילו חסכון של כמה מאות ש"ח לא יהיה כדאי אם הוא בא בעקבות הגדלת השתתפות עצמית משמעותית או ויתור על כיסוי כזה או אחר.

אפשר לנייד ביטוח רכב בקלות

הפיקוח על הביטוח ברשות שוק ההון עדכן את הפוליסה לביטוח רכב כך שבניגוד לעבר:
1. אין קנסות על ביטול ביטוח רכב באמצע תקופה
2. לא צריך להחזיר פוליסת ביטוח חובה מקורית כתנאי לביטול
לכן אם מצאת הצעה שמשמעותית טובה יותר מהביטוח הקיים שלך ניתן לבטל את הפוליסה הקיימת ולעבור לביטוח החדש.
חשוב לא "ליפול בין הכסאות" וקודם לרכוש את הביטוח החדש ורק אחר כך לבטל את הקיים.
כבר מבוטחים אצלנו ?
לשירות לקוחות, תביעות, שינויים בפוליסות, ביטול והקפאת פוליסה ועוד:

ירידת ערך – ביטוח רכב מקיף כולל כיסוי לירידת ערך הרכב. ע"פ הערכת שמאי לאחר התאונה.

השתתפות עצמית בירידת ערך – לדוגמה: שווי רכב 100,000 ש"ח . לאחר תאונה קבע שמאי ירידת ערך של 10% . בפוליסה יש 1.5% השתתפות עצמית בירידת ערך לכן ישולמו למבוטח רק 8.5% מערך הרכב. כלומר 8,500 ש"ח. שימו לב!!! בעת רכישת פוליסת ביטוח רכב יש לשאול מהי ההשתתפות העצמית בירידת ערך. המקובל הוא 1.5% אך ניתן להוריד ל 0 או להעלות עד 5% תמורת הנחה. לכן בעת השוואת הצעות מחיר יתכן ותקבלו הצעה אטרקטיבית אך היא תכלול הגדלת ההשתתפות. (מותר להגדיל את ההשתתפות אך זה צריך להיות לשיקול דעתו של המבוטח בלבד ובידיעתו)

דמי כינון – בעת תביעת הפוליסה (נזק חלקי) אנו תובעים חלק מהכיסוי ולאחר התביעה אנו רוצים להמשיך להיות בכיסוי מלא ולא חלקי ולכן אנו משלמים בתביעה חלקית (לא בגניבה וטוטאלוס) דמי החזרת הביטוח לכיסוי מלא באופן יחסי לגובה הנזק וגובה הפרמיה השנתית ותקופת הביטוח שנותרה. שימו לב !!! מומלץ לרכוש ביטול דמי כינון רב פעמי ברכישת ביטוח רכב וכך להמנע בעת תביעה בתשלומים נוספים להשתתפות העצמית.

גבול אחריות לצד ג' – בפוליסה נקוב סכום הביטוח המקסימלי שישולם לצד ג'. שימו לב להבדלים בין החברות, חלק מהחברות מציעות כיסוי עם גבול אחריות מאוד גבוה וחלקן מציעות כיסוי נמוך בכ 75% מהכיסוי הגבוה ביותר, גבול האחריות הנמוך ביותר המוכר לנו באופן כללי הינו 500,000 ש"ח, האם זה גבוה מידי או נמוך ? כמובן שנעדיף כיסוי ל 1 מליון ומעלה, אך גם כיסוי של חצי מליון ש"ח יכול להיות סביר וכמובן כפוף לשיקול דעתו של הלקוח.

שיבוב – לאחר שחברת הביטוח פיצתה את המבוטח זכותה לתבוע את המזיק (זה שגרם נזק למבוטח וגרם לתביעה הזו) , בעצם חברת הביטוח נכנסת לנעלי המבוטח וזכותה לתביעת שיבוב.
טוטאלוס – (אבדן גמור) כשהנזק לרכב עולה על 60% מערך הרכב. במצב כזה חברת הביטוח מפצה את המבוטח במלא שווי הרכב והרכב יורד מהכביש. ישנן חברות ביטוח המטיבות עם המבוטחים ומורידות את רף הטוטאלוס ל 50%.
אבדן להלכה – דומה לטוטאלוס – מצב בו הנזק הנגרם לרכב מגיע להגדרת טוטאלוס וחברת הביטוח משלמת למבוטח את מלוא ערך הרכב (כמו בטוטאלוס) והמבוטח מפוצה לפי שווי הרכב.

הגנה משפטית – סכום הביטוח להגנה משפטית נקוב בפוליסה ולידו גם ההשתתפות העצמית למקרה זה. סעיף זה נותן כיסוי למצב בו מוגשת תביעה פלילית נגד המבוטח עקב שימוש ברכב.

טיפול משפטי בתביעות צד ג' – סעיף זה מופיע בחלק מהחברות ומהווה מעין " עזרה " בהליך פתיחת תיק בבית משפט לתביעות קטנות לתביעת נזקים שנגרמו ע"י צד שלישי.

מקיף ללא תאונה (ללא נזק עצמי) – פוליסת ביטוח מקיף המחריגה כיסוי נזק עצמי מתאונה תמורת הנחה בפרמיה. הכינוי המסחרי או הנהוג לסוג כיסוי זה הינו "צד ג' עם גניבה"

מקיף ללא גניבה – פוליסת ביטוח מקיף המחריגה כיסוי גניבה תמורת הנחה בפרמיה, נהוג להשתמש באפשרות זו לעיתים רחוקות מאוד וכמעט שלא. הרציונל בשימוש באפשרות זו הינה כשדרישת המיגון של חברת הביטוח גבוה מידי ומהבוטח מעדיף את סיכון הגניבה ולא את עלויות התקנת המיגון ברכב.

חבילה / ריידרים – שני מוסגים אלו נפוצים בשפת סוכני ביטוח , כוונתם למנוי בחרה המספקת שרותי דרך וגרירה , תיקון שבר שמשות , רדיו טייפ / דיסק חליפי , רכב חליפי ושרותים משלימים נוספים. דירשו את כתב השרות (הסכם המנוי) קראו ודעו את זכויותיכם למען לא תהיו מופתעים ביום קבלת השרות בפועל.


ביטוח לכלי רכב מיוחדים

לכלי רכב כבדים נדרשים פתרונות קלים ביותר, פתרון לכל רכב.

כלי רכב מסחרי מעל 3.5 טון, משאיות קלות וכבדות, אוטובוסים ומינובוסים, לכולם יש פתרון.
בחלק מהצעות המחיר חובה מציעה את ההצעה הטובה ביותר והצעות אחרות דאגנו לכם להסכמים מול תאגידי ביטוח מובילים המתמחים בכלי רכב מיוחדים.
בחרו את סוג הרכב המבוקש ובסיום התהליך תגיעו להצעת המחיר הטובה ביותר לרכב שלכם.

מידע נוסף

מה היתרונות במנוע ההשוואה שלנו ?
1. מחיר אונליין – ישנם אתרי השוואת מחירי ביטוח שבסוף התהליך לא מציגים מחירי ביטוח רכב ומה שהם עושים זה פשוט להפיץ את הפרטים שלכם למספר חברות ביטוח כדי שהן תחזורנה אליכם טלפונית לקבלת הצעת מחיר. שיטת שיווק זו היתה טובה לעשור הראשון של השימוש באינטרנט, כיום אנו מצפים שהכל יהיה מהיר ומיידי, לכן אתר חובה מציג את כל הצעות המחיר של הביטוח לרכב שלך בתוך שניות אחדות מביצוע השוואת מחירים לביטוח רכב.

2. מגוון אפשרויות לטובתך – ישנם אתרים שכן מציגים הצעות מחיר ביטוח רכב אונליין (אין הרבה כאלו), אך הם אינם מאפשרים את מה שאנחנו עושים כבר שנים רבות:
– השוואת מחירי ביטוח רכב ורכישת ביטוח חובה בחברה שונה מביטוח הרכוש (מקיף/צד ג')
– השוואת ביטוחי רכב ורכישת ביטוח חובה בלבד.
– השוואת מחירי ביטוח רכב מסחרי.
– השוואת מחיר ביטוח לנהג צעיר וחדש.
– השוואת ביטוח רכב בין 10 חברות ביטוח.
– השוואת ביטוח רכב ללא עבר ביטוחי.

3. השוואת מחירי 10 חברות ביטוח – איננו נשלטים על ידי חברות הביטוח – אתרי ביטוח שבבעלות / מייצגים חברת ביטוח אחת הם אתרים שאינם אובייקטיבים כמונו, האינטרס שלהם הוא למכור מוצר של חברת ביטוח ספציפית ואילו אצלנו אין העדפה לחברת ביטוח מסוימת. כך גם בחידוש הביטוח אתם בוחרים את מה שטוב לכם בזמן הנתון.

4. הנחות והטבות הכי משתלמות – כוח הקניה העצום הקיים דרכנו מאפשר לנו להשיג הנחות ייחודיות עבור קהל המשתמשים שלנו ואתם נהנים מזה, שוק השוואות ביטוח רכב באינטרנט הוא תחרותי ומחייב אותנו לפעול להשיג עבורכם את המחירים המנצחים כדי להשאר רלבנטים ואובייקטיבים עבורכם.

האם אפשר לקבל הצעה בטלפון ?
בוודאי, אנחנו לא רק אתר, מאחורי האתר עומדת סוכנות ביטוח שכל עיסוקה הינו מתן שירותי השוואת מחירי ביטוח רכב. אנו ממליצים לבצע השוואת מחירים אונליין בצורה שקופה ונוחה, המחירים באתר זהים למחירים בטלפון, אך אם הנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב בטלפון – חייגו 3504*.

מה משפיע על מחירי ביטוח רכב ?
כל כך הרבה פרמטרים משפיעים על מחירי ביטוח רכב ולכן הוקמו מחשבוני ביטוח רכב אצלנו באתר, לא מדובר באחוז השומן במוצר מזון, או שעות ההמראה והנחיתה בטיסה לחו"ל, מדובר בעשרות פרמטרים שמשפעים על המחיר. על פי הניסיון שלנו הפרמטרים המשפיעים ביותר על הצעת ביטוח לרכב הם:

בביטוח רכב מקיף וצד ג:
– הניסיון הביטוחי הקודם.
– ערך הרכב. (בביטוח מקיף)
– גיל / וותק הנהגים ברכב.

בביטוח חובה:
גיל הנהג הצעיר ביותר הצפוי לנהוג ברכב
סוג הרכב (פרטי / מסחרי / מונית / אוטובוס וכו…)
נפח המנוע של הרכב
מאפייני מערכות הבטיחות השונות ברכב
וותק נהיגה של הנהג הכי פחות ותיק הצפוי לנהוג ברכב
מספר תביעות גוף קודמות בביטוח חובה
מספר שלילות רישיון

בוודאי שמתם לב כי הדגשנו פעמיים את המושג: " הצפוי לנהוג ברכב" זאת משום שבניגוד לביטוח מקיף או צד ג' בהם רוכשים כיסוי המוגבל לגיל הנקוב בפוליסה, בביטוח חובה יכול לנהוג גם אדם הצעיר מהגיל שלפיו נרכשה הפוליסה בלבד שהוא נהג מזדמן שאיננו צפוי לנהוג ברכב. כאן ישנה בעיה , יכול אדם לרכוש פוליסת ביטוח חובה מוזלת לנהגים מעל גיל 40 ולתת לבניו ובנותיו הצעירים לנהוג ברכב , וביום שיקרה חלילה מקרה הביטוח (תאונת דרכים) – יאמר כי הם לא היו צפויים לנהוג ברכב. איך יוכיח אותו אדם כי בניו שמתגוררים איתו אינם נוהגים ברכב בדרך קבע ? ההמלצה שלנו היא לא להכנס למצב הזה מלכתחילה. מומלץ לרכוש כיסוי חופף בביטוח מקיף / צד ג' וביטוח חובה ולהימנע מכך.

לקבלת הצעת מחיר

האם יש קנס על ביטול ביטוח רכב ?
בעבר ביטול פוליסה היה מזכה את המבוטח בהחזר מצומצם.
אך החל מסוף שנת 2021 עודכנה הפוליסה לביטוח רכב להשיב פרמיה לאחר ביטול באופן יחסי וללא חישובים לרעת המבוטח.
כך שבעת ביטול פוליסה – אין קנסות או תשלומים עודפים.
.

להשוואת ביטוח רכב

מי מטפל בי בזמן תביעה ?
במקרה של תאונה, יש לפנות לשירות הלקוחות שלנו ומחלקת התביעות שלנו תטפל בתביעה מהרגע הראשון ועד למימוש הזכויות.
כאמור אנחנו לא רק אתר להשוואת מחירי ביטוח רכב, אלא סוכנות ביטוח תאגיד ולכן שביעות רצון המבוטח חשובה לנו מאוד.

השוואת מחירי ביטוח רכב

מה זה השתתפות עצמית ?
ראשית, השתתפות עצמית הינה סכום כספי שעל המבוטח יהיה לשלם במקרה של תביעה, בדר"כ מדובר בסכום אשר לא ימוטט את המבוטח כלכלית (אחרת למה יש ביטוח), אך מצד שני יהיה מספיק משמעותי כדי שהמבוטח יזהר מעשיית נזק. מטרה נוספת להשתתפות העצמית היא מניעת הגשת תביעות קטנות מידי, לדוגמה אם ההשתתפות העצמית היא 2,000 ש"ח והנזק הינו 1,900 ש"ח אזי לא ניתן להגיש תביעה (התביעה תידחה בשל גובה נזק קטן מידי).

השתתפות עצמית בסיסית – ישנה השתתפות עצמית נקובה בפוליסה והיא ההשתתפות העצמית הבסיסית , במידה וגובה הנזק שנגרם למבוטח הוא נמוך מההשתתפות העצמית הבסיסית הוא לא יוכל לתבוע את הפוליסה.

השתתפות עצמית במוסך הסדר – למבוטחים המתקנים את הנזק באמצעות מוסכי הסדר של חברות הביטוח ישנה השתתפות עצמית מופחתת (עדיין קיים המבחן של ההשתתפות העצמית הבסיסית) והליך התביעה הרבה יותר נוח מכיוון שהמבוטח משלם השתתפות עצמית מופחתת , מקבל רכב חליפי מיידי ובזה סיים את התביעה. במוסך לא בהסדר עליו לשלם למוסך על מלוא עלות התיקון ולהמתין לתשלום מחברת הביטוח.

השתתפות עצמית בנזק לצד שלישי – במקרה של נזק לצד ג' בלבד (ללא נזק עצמי לרכב) ישנה השתתפות עצמית שבדרך כלל נמוכה מההשתתפות העצמית הבסיסית בפוליסה. במקרה של נזק עצמי לרכב ובנוסף נזק לצד ג' תשולם השתתפות עצמית אחת (בהנחה שמדובר באותה תאונה / אותו מקרה) ישנן חברות המוסיפות בפוליסה ביטול השתתפות עצמית בנזק לצד ג' – זוהי הטבה

לקבלת הצעות מחיר אונליין

מה חשוב ברכישת ביטוח צד ג ?
גבול אחריות לצד ג' – בפוליסה נקוב סכום הביטוח המקסימלי שישולם לצד ג'. שימו לב להבדלים. ככל שגבול האחריות גבוה יותר כך טוב יותר, מצד שני צריך לשים לב גם לא להפריז ולשלם יותר מידי עבור גבול אחריות גבוה מידי שלא לצורך.

השתתפות עצמית – ישנה השתתפות עצמית בסיסית לנזק שיגרם לצד שלישי. מדובר בסכום אותו תשלמו לחברת הביטוח במקרה של תביעה. כדאי שהסכום הזה יהיה כמה שיותר נמוך.

ביטול השתתפות עצמית – במידה וסך הנזקים לצד ג' יעלה על גובה ההשתתפות העצמית לא ישלם המבוטח השתת' עצמית כלל. זאת בתנאי שרכש את ההרחבה הנ"ל.
הרחבת ביטול השתתפות עצמית איננה זמינה לרכישה באתר. בדר"כ הצעות מחיר לביטוח רכב צד ג' אינן כוללות ביטול השתתפות עצמית.

כשרוכשים ביטוח צד ג' לרכב חשוב לשים לב לנכונות פרטי העבר הביטוחי שמדווחים בעת קבלת ההצעה. אי התאמה בין הפרטים לבין המצב בפועל עלול להביא לביטול הכיסוי הביטוחי במלואו או בחלקו ולעיתים אף להתייקרות הפרמיה.

השוואת מחירי ביטוח צד ג

מה זה אישור העדר תביעות ?
אישור היעדר תביעות או בשפה מקצועית יותר "דוח עבר ביטוחי" או "דוח נסיון תביעות" – הינו מסמך שמונפק על ידי חברת ביטוח בה הנך מבוטח בהווה או שהיית מבוטח בה בעבר.

המסמך מפרט בין היתר את:

– שם בעל הפוליסה

– תקופת הביטוח ב 3 שנים אחרונות

– מספר רכב אחרון שבוטח

– נסיון תביעות לגבי כל שנה בתקופת הביטוח

אם היו תביעות אז המסמך יכלול גם מידע על מהות התביעה, גובה הנזק וכד'.

הנסיון הביטוחי הקודם שלך נשאל בכל הצעת מחיר לביטוח רכב.
המידע הנ"ל מהותי מאוד ומשפיע משמעותית על מחיר ביטוח רכב.
לכן חברת הביטוח מבקשת לוודא שאכן היה קיים למבוטח ביטוח קודם במסמך רשמי.
כיום אפשרי לצפות בעבר הביטוחי שלך בכל חברות הביטוח בממשק מרוכז

למידע נוסף על אישור היעדר תביעות

משווים וחוסכים

אנו מאתרים עבורך הצעות ממגוון חברות ביטוח