ביטוח רכב

השוואת ביטוח רכב
איזה ביטוח רכב הכי מתאים לך ?
ביטוח מקיף או צד ג' ? לפצל את החובה מהמקיף ולחסוך ? נכון, זה תלוי במחיר ולכן כדאי להתחיל להשוות הצעות מחיר אונליין.
ביטוח מקיף
מה זה ביטוח מקיף לרכב ?
פוליסת ביטוח מקיף מכסה נזקים שעלולים להגרם לרכב שלכם ובנוסף נזקים שיגרמו לרכב אחר
ביטוח צד ג
מה זה ביטוח רכב צד ג ?
ביטוח צד ג' (או צד שלישי), מכסה אתכם מפני נזקים שעלולים להגרם לרכב או רכוש של אחרים עקב שימוש ברכבכם.
ביטוח חובה
מה זה ביטוח רכב חובה ?
ביטוח חובה מכסה נזקי גוף בלבד עקב שימוש ברכב , החוק מחייב כל בעל רכב מנועי לדאוג לכיסוי ביטוח חובה.

אתר חובה עוזר לך לבחור ביטוח רכב בקלות
בעזרת מחשבוני ביטוח הרכב שלנו תוכלו לבצע השוואת מחירי ביטוח בקלות ובמהירות ולקבל מגוון הצעות מחיר לביטוחי רכב. אין רק מחשבון ביטוח רכב אחד, אלא שלושה מחשבונים לפי סוגי ביטוח (מקיף, צד ג', חובה). בהשוואת המחירים אנו בעצם מבצעים עבורך מכרז מהיר בין 10 חברות ביטוח רכב.
הצעות המחיר מתקבלות בתוך שניות ספורות ומציגות בפניך השוואת ביטוח רכב אונליין באינטרנט בזמן ובמקום שנוח לך. בכל הצעת מחיר ביטוח רכב המתקבלת לאחר השוואת מחירי ביטוח לרכב תוכל לקרוא את תנאי הביטוח וההגדרות השונות והכי חשוב - לבחור את הפוליסה הכי מתאימה לך.
משווים וחוסכים - בואו נתחיל

הדרך החכמה והמשתלמת לרכוש ביטוח רכב

מילוי פרטים

ההצעה אנונימית. כדי לקבל הצעות מחיר יש למלא פרטים בסיסיים בלבד וללא כל מידע אישי.

קבל הצעות

מקבלים השוואת מחירי ביטוח רכב מלאה הכוללת מגוון הצעות מחיר ממקסימום חברות ומסלולי ביטוח.

שלח הזמנה

לאחר שבחרת את ביטוח הרכב המשתלם עבורך, ממלאים פרטים נוספים ומזמינים את הביטוח.

קבל פוליסה

אנו מאמתים פרטים, מפיקים את הפוליסה ושולחים אותה במייל. ככה קונים היום ביטוח.

10 חברות ביטוח רכב אונליין

השוואת מחירי ביטוח רכב של החברות המובילות, המחירים כוללים הנחות מיוחדות לגולשי האתר והטבות ומבצעים של חברות הביטוח.
איילון חברה לביטוח
הכשרה חברה לביטוח
שומרה חברה לביטוח
שלמה חברה לביטוח
הפניקס חברה לביטוח
הראל חברה לביטוח
כלל חברה לביטוח
מנורה מבטחים חברה לביטוח
מגדל חברה לביטוח
שירביט חברה לביטוח

שאלות ותשובות
                                   

ננסה להישאר צנועים, אך ההבדל הוא ברור:

1. מחיר אונליין - ישנם אתרי השוואת מחירי ביטוח שבסוף התהליך לא מציגים מחירי ביטוח רכב ומה שהם עושים זה פשוט להפיץ את הפרטים שלכם למספר חברות ביטוח כדי שהן תחזורנה אליכם טלפונית לקבלת הצעת מחיר. שיטת שיווק זו היתה טובה לעשור הראשון של השימוש באינטרנט, כיום אנו מצפים שהכל יהיה מהיר ומיידי, לכן אתר חובה מציג את כל הצעות המחיר של הביטוח לרכב שלך בתוך שניות אחדות מביצוע השוואת מחירים לביטוח רכב.

2. מגוון אפשרויות לטובתך - ישנם אתרים שכן מציגים הצעות מחיר ביטוח רכב אונליין (אין הרבה כאלו), אך הם אינם מאפשרים את מה שאנחנו עושים כבר שנים רבות:
– השוואת מחירי ביטוח רכב ורכישת ביטוח חובה בחברה שונה מביטוח הרכוש (מקיף/צד ג')
– השוואת ביטוחי רכב ורכישת ביטוח חובה בלבד.
– השוואת מחירי ביטוח רכב מסחרי.
– השוואת מחיר ביטוח לנהג צעיר וחדש.
– השוואת ביטוח רכב בין 10 חברות ביטוח.

3. השוואת מחירי 10 חברות ביטוח - איננו נשלטים על ידי חברות הביטוח – אתרי ביטוח שבבעלות / מייצגים חברת ביטוח אחת הם אתרים שאינם אובייקטיבים כמונו, האינטרס שלהם הוא למכור מוצר של חברת ביטוח ספציפית ואילו אצלנו אין העדפה לחברת ביטוח מסוימת. כך גם בחידוש הביטוח אתם בוחרים את מה שטוב לכם בזמן הנתון.

4. הנחות והטבות הכי משתלמות - כוח הקניה העצום הקיים דרכנו מאפשר לנו להשיג הנחות ייחודיות עבור קהל המשתמשים שלנו ואתם נהנים מזה, שוק השוואות ביטוח רכב באינטרנט הוא תחרותי ומחייב אותנו לפעול להשיג עבורכם את המחירים המנצחים כדי להשאר רלבנטים ואובייקטיבים עבורכם.

בוודאי, אנחנו לא רק אתר, מאחורי האתר עומדת סוכנות ביטוח שכל עיסוקה הינו מתן שירותי השוואת מחירי ביטוח רכב. מעוניינים לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב בטלפון? השאירו לנו פרטי קשר ונחזור אליכם עם הצעת ביטוח רכב משתלמת. או חייגו 3504*

כדאי גם לנסות אונליין

כל כך הרבה פרמטרים משפיעים על מחירי ביטוח רכב ולכן הוקמו מחשבוני ביטוח רכב אצלנו באתר, לא מדובר באחוז השומן במוצר מזון, או שעות ההמראה והנחיתה בטיסה לחו"ל, מדובר בעשרות פרמטרים שמשפעים על המחיר. על פי הניסיון שלנו הפרמטרים המשפיעים ביותר על הצעת ביטוח לרכב הם:

בביטוח רכב מקיף וצד ג: - הניסיון הביטוחי הקודם. - ערך הרכב. (בביטוח מקיף) - גיל / וותק הנהגים ברכב.

בביטוח חובה: - מאפייני מערכות הבטיחות השונות ברכב - גיל / וותק הנהגים - היסטורית שלילות רישיון / תביעות גוף קודמת.

לקבלת הצעת מחיר

מה שמשפיע על התעריף הוא בעיקר: גיל הנהג הצעיר ביותר הצפוי לנהוג ברכב סוג הרכב (פרטי / מסחרי / מונית / אוטובוס וכו…) נפח המנוע של הרכב המצאות כריות אויר ברכב וותק נהיגה של הנהג הכי פחות ותיק הצפוי לנהוג ברכב מספר תביעות גוף קודמות בביטוח חובה מספר שלילות רישיון

בוודאי שמתם לב כי הדגשנו פעמיים את המושג: " הצפוי לנהוג ברכב" זאת משום שבניגוד לביטוח מקיף או צד ג' בהם רוכשים כיסוי המוגבל לגיל הנקוב בפוליסה. בביטוח חובה יכול לנהוג גם אדם הצעיר מהגיל שלפיו נרכשה הפוליסה בלבד שהוא נהג מזדמן שאיננו צפוי לנהוג ברכב. כאן ישנה בעיה , יכול אדם לרכוש פוליסת ביטוח חובה מוזלת לנהגים מעל גיל 40 ולתת לבניו ובנותיו הצעירים לנהוג ברכב , וביום שיקרה חלילה מקרה הביטוח (תאונת דרכים) – יאמר כי הם לא היו צפויים לנהוג ברכב. איך יוכיח אותו אדם כי בניו שמתגוררים איתו אינם נוהגים ברכב בדרך קבע ? ההמלצה שלנו היא לא להכנס למצב הזה מלכתחילה. מומלץ לרכוש כיסוי חופף בביטוח מקיף / צד ג' וביטוח חובה ולהימנע מכך. .

השוואת ביטוח חובה אונליין

ירידת ערך – ביטוח רכב מקיף כולל כיסוי לירידת ערך הרכב. ע"פ הערכת שמאי לאחר התאונה.
השתתפות עצמית בירידת ערך – לדוגמה: שווי רכב 100,000 ש"ח . לאחר תאונה קבע שמאי ירידת ערך של 10% . בפוליסה יש 1.5% השתתפות עצמית בירידת ערך לכן ישולמו למבוטח רק 8.5% מערך הרכב. כלומר 8,500 ש"ח. שימו לב!!! בעת רכישת פוליסת ביטוח רכב יש לשאול מהי ההשתתפות העצמית בירידת ערך. המקובל הוא 1.5% אך ניתן להוריד ל 0 או להעלות עד 5% תמורת הנחה. לכן בעת השוואת הצעות מחיר יתכן ותקבלו הצעה אטרקטיבית אך היא תכלול הגדלת ההשתתפות. (מותר להגדיל את ההשתתפות אך זה צריך להיות לשיקול דעתו של המבוטח בלבד ובידיעתו)
דמי כינון – בעת תביעת הפוליסה (נזק חלקי) אנו תובעים חלק מהכיסוי ולאחר התביעה אנו רוצים להמשיך להיות בכיסוי מלא ולא חלקי ולכן אנו משלמים בתביעה חלקית (לא בגניבה וטוטאלוס) דמי החזרת הביטוח לכיסוי מלא באופן יחסי לגובה הנזק וגובה הפרמיה השנתית ותקופת הביטוח שנותרה. שימו לב !!! מומלץ לרכוש ביטול דמי כינון רב פעמי ברכישת ביטוח רכב וכך להמנע בעת תביעה בתשלומים נוספים להשתתפות העצמית.
גבול אחריות לצד ג' – בפוליסה נקוב סכום הביטוח המקסימלי שישולם לצד ג'. שימו לב להבדלים בין החברות, חלק מהחברות מציעות כיסוי עם גבול אחריות מאוד גבוה וחלקן מציעות כיסוי נמוך בכ 75% מהכיסוי הגבוה ביותר, גבול האחריות הנמוך ביותר המוכר לנו באופן כללי הינו 500,000 ש"ח, האם זה גבוה מידי או נמוך ? כמובן שנעדיף כיסוי ל 1 מליון ומעלה, אך גם כיסוי של חצי מליון ש"ח יכול להיות סביר וכמובן כפוף לשיקול דעתו של הלקוח.
שיבוב – לאחר שחברת הביטוח פיצתה את המבוטח זכותה לתבוע את המזיק (זה שגרם נזק למבוטח וגרם לתביעה הזו) , בעצם חברת הביטוח נכנסת לנעלי המבוטח וזכותה לתביעת שיבוב.
טוטאלוס – (אבדן גמור) כשהנזק לרכב עולה על 60% מערך הרכב. במצב כזה חברת הביטוח מפצה את המבוטח במלא שווי הרכב והרכב יורד מהכביש. ישנן חברות ביטוח המטיבות עם המבוטחים ומורידות את רף הטוטאלוס ל 50%. אבדן להלכה – דומה לטוטאלוס - מצב בו הנזק הנגרם לרכב מגיע להגדרת טוטאלוס וחברת הביטוח משלמת למבוטח את מלוא ערך הרכב (כמו בטוטאלוס) והמבוטח מפוצה לפי שווי הרכב.
הגנה משפטית – סכום הביטוח להגנה משפטית נקוב בפוליסה ולידו גם ההשתתפות העצמית למקרה זה. סעיף זה נותן כיסוי למצב בו מוגשת תביעה פלילית נגד המבוטח עקב שימוש ברכב.
טיפול משפטי בתביעות צד ג' – סעיף זה מופיע בחלק מהחברות ומהווה מעין " עזרה " בהליך פתיחת תיק בבית משפט לתביעות קטנות לתביעת נזקים שנגרמו ע"י צד שלישי.
מקיף ללא תאונה (ללא נזק עצמי) – פוליסת ביטוח מקיף המחריגה כיסוי נזק עצמי מתאונה תמורת הנחה בפרמיה. הכינוי המסחרי או הנהוג לסוג כיסוי זה הינו "צד ג' עם גניבה"
מקיף ללא גניבה – פוליסת ביטוח מקיף המחריגה כיסוי גניבה תמורת הנחה בפרמיה, נהוג להשתמש באפשרות זו לעיתים רחוקות מאוד וכמעט שלא. הרציונל בשימוש באפשרות זו הינה כשדרישת המיגון של חברת הביטוח גבוה מידי ומהבוטח מעדיף את סיכון הגניבה ולא את עלויות התקנת המיגון ברכב.
" חבילה " או " ריידרים " – שני מוסגים אלו נפוצים בשפת סוכני ביטוח , כוונתם למנוי בחרה המספקת שרותי דרך וגרירה , תיקון שבר שמשות , רדיו טייפ / דיסק חליפי , רכב חליפי ושרותים משלימים נוספים. דירשו את כתב השרות (הסכם המנוי) קראו ודעו את זכויותיכם למען לא תהיו מופתעים ביום קבלת השרות בפועל.

השוואת מחירי ביטוח רכב

ראשית, השתתפות עצמית הינה סכום כספי שעל המבוטח יהיה לשלם במקרה של תביעה, בדר"כ מדובר בסכום אשר לא ימוטט את המבוטח כלכלית (אחרת למה יש ביטוח), אך מצד שני יהיה מספיק משמעותי כדי שהמבוטח יזהר מעשיית נזק. מטרה נוספת להשתתפות העצמית היא מניעת הגשת תביעות קטנות מידי, לדוגמה אם ההשתתפות העצמית היא 2,000 ש"ח והנזק הינו 1,900 ש"ח אזי לא ניתן להגיש תביעה (התביעה תידחה בשל גובה נזק קטן מידי).

השתתפות עצמית בסיסית – ישנה השתתפות עצמית נקובה בפוליסה והיא ההשתתפות העצמית הבסיסית , במידה וגובה הנזק שנגרם למבוטח הוא נמוך מההשתתפות העצמית הבסיסית הוא לא יוכל לתבוע את הפוליסה.

השתתפות עצמית במוסך הסדר – למבוטחים המתקנים את הנזק באמצעות מוסכי הסדר של חברות הביטוח ישנה השתתפות עצמית מופחתת (עדיין קיים המבחן של ההשתתפות העצמית הבסיסית) והליך התביעה הרבה יותר נוח מכיוון שהמבוטח משלם השתתפות עצמית מופחתת , מקבל רכב חליפי מיידי ובזה סיים את התביעה. במוסך לא בהסדר עליו לשלם למוסך על מלוא עלות התיקון ולהמתין לתשלום מחברת הביטוח.

השתתפות עצמית בנזק לצד שלישי – במקרה של נזק לצד ג' בלבד (ללא נזק עצמי לרכב) ישנה השתתפות עצמית שבדרך כלל נמוכה מההשתתפות העצמית הבסיסית בפוליסה. במקרה של נזק עצמי לרכב ובנוסף נזק לצד ג' תשולם השתתפות עצמית אחת (בהנחה שמדובר באותה תאונה / אותו מקרה) ישנן חברות המוסיפות בפוליסה ביטול השתתפות עצמית בנזק לצד ג' – זוהי הטבה

לקבלת הצעות מחיר אונליין

גבול אחריות לצד ג' – בפוליסה נקוב סכום הביטוח המקסימלי שישולם לצד ג'. שימו לב להבדלים.
השתתפות עצמית – ישנה השתתפות עצמית בסיסית לנזק שיגרם לצד שלישי.
ביטול השתתפות עצמית – במידה וסך הנזקים לצד ג' יעלה על גובה ההשתתפות העצמית לא ישלם המבוטח השתת' עצמית כלל. זאת בתנאי שרכש את ההרחבה הנ"ל. הרחבת ביטול השתתפות עצמית איננה זמינה לרכישה באתר. כשרוכשים ביטוח צד ג' לרכב חשוב לשים לב לנכונות פרטי העבר הביטוחי שמדווחים בעת קבלת ההצעה. אי התאמה בין הפרטים לבין המצב בפועל עלול להביא לביטול הכיסוי הביטוחי במלואו או בחלקו ולעיתים אף להתייקרות הפרמיה.

השוואת מחירי ביטוח צד ג

אישור היעדר תביעות או בשפה מקצועית יותר "דוח עבר ביטוחי" או "דוח נסיון תביעות" - הינו מסמך שמונפק על ידי חברת ביטוח בה הנך מבוטח בהווה או שהיית מבוטח בה בעבר.
המסמך מפרט בין היתר את:
- שם בעל הפוליסה
- תקופת הביטוח ב 3 שנים אחרונות
- מספר רכב אחרון שבוטח
- נסיון תביעות לגבי כל שנה בתקופת הביטוח
אם היו תביעות אז המסמך יכלול גם מידע על מהות התביעה, גובה הנזק וכד'.
הנסיון הביטוחי הקודם שלך נשאל בכל הצעת מחיר לביטוח רכב. המידע הנ"ל מהותי מאוד ומשפיע משמעותית על מחיר ביטוח רכב. לכן חברת הביטוח מבקשת לוודא שאכן היה קיים למבוטח ביטוח קודם במסמך רשמי. כיום אפשרי לצפות בעבר הביטוחי שלך בכל חברות הביטוח בממשק מרוכז

למידע נוסף על אישור היעדר תביעותX
השוואת ביטוח רכב
בחרו ביטוח רכב להשוואת מחירים אונליין
ביטוח מקיף וחובה ביטוח צד ג וחובה ביטוח חובה
השוואת
ביטוח רכב
השוואת
ביטוח רכב
רכב
page loader

מחפשים לך ביטוח משתלם....

המערכת מאתרת עבורך הצעות משתלמות ממגוון חברות ביטוח:

ההצעות באתר כוללות הנחות מיוחדות ופירוט תנאי הביטוח באופן הכי שקוף שיש.

נגישות