ביטוח מונית

ביטוח מונית פרטית, מונית שירות וכל סוגי המוניות
נהגי מוניות, אל תהיו נעולים על אותה סוכנות ביטוח. מלאו טופס קצר ותקבלו הצעות מסוכנויות ביטוח נוספות שמבטחות מוניות. שוק ביטוחי המוניות נפתח לתחרות ואתם נהנים ממחיר משתלם וכיסויים רחבים.
להצעת מחיר ביטוח מונית

  בלחיצה על כפתור "שלח" אתה מאשר ומסכים כי כל המידע שנמסר על ידך, ייאסף, יישמר במאגרי המידע של נותן השירות ויעשה בו שימוש, לרבות קבלת הטבות שיווקיות במיילים, ב- SMS או בכל מדיה אלקטרונית אחרת.

  השוואת ביטוח רכב
  רק אצלנו תקבלו הצעת מחיר אונליין לביטוח רכב גם ללא עבר ביטוחי

  ביטוח למונית

  ענף ביטוח מוניות הינו ענף ביטוח ייחודי ומטופל על ידי סוכנויות ביטוח ייחודיות המותאמות לתת שירות בענף זה. הפוליסה לביטוח מונית איננה פוליסה תקנית , כלומר "השלד" הקיים בפוליסות ביטוח רכב פרטי ומסחרי עד 4 טון איננו חל על פי חוק בפוליסות אלו. לכן חשובה עין מקצועית של סוכנות ביטוח המטפלת באופן מקצועי במוניות ובעלת ניסיון רב בתחום. בקשות הגולשים להצעת מחיר לביטוח מוניות נשלחות אל סוכנויות ביטוח המאושרות לבטח מוניות על ידי חברות הביטוח. מומלץ למלא את כל הפרטים בקפידה על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת בכל דרכי ההתקשרות.

  צריך לחדש את הביטוח למונית שלך? מעוניין להוזיל את עלויות הביטוח למונית? רוצה להשוות הצעות מחיר לביטוח חובה ומקיף עבור המונית שלך? אם כן, הגעת למקום הנכון! אתר חובה הוקם במטרה לסייע לך ולאחרים לקבל החלטות נכונות ומשתלמות בעת רכישת ביטוח מונית.

  באתר חובה ניתן להשוות הצעות מחיר מחברות ומסוכנויות ביטוח מובילות בארץ המתמחות בין השאר בפתרונות ביטוח רכב ומוניות. האתר הוקם בשנת 2006 לאור השינויים שחלו בענף הביטוח לרכב. כאן באתר תוכל לאתר בקלות את עסקת הביטוח הנכונה והמשתלמת ביותר עבורך. כאתר מוביל בתחום החיסכון בביטוחי רכב ומוניות תיהנה מממשק ידידותי ונוח לשימוש, ממידע חשוב להתקשרות עם ספקי הביטוח המובילים בישראל, וממידע רב שיסייע לך לקבל החלטות נכונות ולמזער סיכונים.

  הרחבה לביטוח רכב

  מונית מיועדת להסעת נוסעים אך בחוק הישראלי היא אינה מוגדרת ככלי תחבורה ציבורי אלא כרכב פרטי. לכן, הפוליסה לביטוח מוניות אינה נכללת במסגרת הביטוחית לכלי תחבורה ציבוריים, ולמעשה הפוליסה הינה הרחבה של ביטוח רכב פרטי עם תנאים מחמירים בגלל הסיכונים הרבים.

  חשוב לזכור כי מונית נעה בכבישים השונים – עירוניים ובין-עירוניים, רוב שעות היום. המונית משמשת להסעת נוסעים וברוב המקרים היא משמשת גם את הנהג או בעלי המונית כרכב לשימוש פרטי. כל מונית צוברת קילומטראז' עצום מדי חודש, ובגלל השהות המתמשכת בכבישים ואופי העבודה, הסיכונים רבים יותר, וגם הבלאי של המכונית גבוה בהרבה. חברות הביטוח חייבות להתייחס לכך, לכן עלויות הביטוח יקרות באופן משמעותי בהשוואה לרכישת ביטוח רגיל לרכב פרטי.

  סוגי ביטוח מנית

  ביטוח מונית בסיסי מורכב משלושה כיסויים עיקריים:

  • ביטוח חובה למונית –הביטוח מחויב לפי חוק, הוא נועד לכסות פגיעות ונזקי גוף כתוצאה מתאונה בה המונית מעורבת. הביטוח מכסה נזקי גוף של הנהג, הנוסעים במונית והולכי רגל שנפגעו מהרכב. חשוב להדגיש כי עלויות הביטוח גבוהות משמעותית לעומת ביטוח חובה לרכב פרטי בגלל הסיכונים המקצועיים, הבלאי המואץ ומכיוון שזהו רכב הסעות המייצר הכנסה לבעליו.
  • ביטוח צד ג' – ביטוח צד שלישי למונית נועד לכסות נזקי רכוש שנגרמו לצד שלישי בגלל שימוש במונית. פוליסת ביטוח צד ג אינה מכסה נזקים שנגרמו לרכב המבוטח. ניתן להרחיב את הביטוח עם הרחבות כגון ביטוח שמשות עם אפשרות לביטול השתתפות עצמית, שירותי גרירה, החלפת גלגל, רדיו דיסק, הגנה משפטית.
  • ביטוח מקיף – חוזה ביטוחי מקיף בין בעל המונית לבין החברה המבטחת, הפוליסה מכסה נזקים שונים שנגרמו למונית ללא קשר לאשמת הנהג, נזקים שנגרמו לרכב כתוצאה מהתהפכות, פגעי מזג האוויר, גניבה, פריצה, התפוצצות, אובדן וכיוצא בזה.

  ראוי לציין כי ניתן להרחיב ביטוח מקיף למונית עם הרחבות כגון:

  • ביטוח שמשות
  • שירותי גרירה וחילוץ
  • הגנה משפטית
  • כיסוי אביזרים המותקנים במונית

  באתר חובה תוכלו להשוות הצעות מחיר מחברות ומסוכנויות ביטוח מובילות, כך תוכלו להוזיל עלויות ותיהנו מכיסוי מיטבי ומותאם אישית למאפייני המונית והנהג.

  רכב
  page loader

  מחפשים לך ביטוח משתלם....

  המערכת מאתרת עבורך הצעות משתלמות ממגוון חברות ביטוח:

  ההצעות באתר כוללות הנחות מיוחדות ופירוט תנאי הביטוח באופן הכי שקוף שיש.

  נגישות