השוואת ביטוח צד ג' וחובה

1 פרטים בסיסיים
2 השוואת מחירים
3 הזמנת פוליסה
ביטוח צד ג' - השוואת 10 חברות ביטוח אונליין
X
דברו איתי
תקופת הביטוח: -

ביטוח צד ג לרכב

ביטוח צד ג לרכב מכסה אותך בתביעות לגבי נזקים שנגרמו על ידי רכבך לרכב אחר או לרכוש של אדם אחר (צד שלישי).
ביטוח צד ג כלול כברירת מחדל בפוליסת ביטוח מקיף, אך הוא ניתן לרכישה גם בנפרד, הוא זול משמעותית מביטוח מקיף מכיוון שפוליסה זו איננה מכסה את הנזקים הנגרמים לרכבך
אם רכבך ניזוק על ידי רכב אחר יש לתבוע את ביטוח צד ג של הפוגע ובכך בעצם מופעלת הפוליסה של הפוגע ולא הפוליסה שלך. במקרים כאלו ניתן להיעזר במחלקת התביעות שלנו לתביעות הנזק מצד שלישי..

התחל השווואה

מידע נוסף

המטרה של מוסד הביטוח באופן כללי הוא מניעת קטסטרופה כלכלית בעקבות קרות מקרה בלתי צפוי. ברגע שהחלטנו להחזיק בכלי רכב הגדלנו את הסיכוי לתביעות נזיקים כלפינו כבעלי הרכב האחראים עליו. בדר"כ עלות ביטוח צד ג' לרכב היא זולה מאוד (ביחס לביטוח מקיף) ומהותה היא אחת: הגנה על בעל הרכב מפני תביעות של אחרים.

לא פעם אנו שומעים מלקוחות ש"הרכב הזה ישן ואין לי עניין להשקיע עליו". חשוב להבין שביטוח צד ג' נרכש כדי להגן על בעל הרכב מפני תביעות ולא על הרכוש (הרכב). פגיעה ברכוש של צד ג' יכולה להיות קלה וחסרת צורך בביטוח כדי לשפות את צד ג'. אך בחלק גדול מהמקרים מדובר בתביעות שמגיעות לעלויות של עשרות אלפי שקלים, מה שיכול להביא לפגיעה משמעותית ביכולות הכלכליות של הנתבע ולעיתים עד כדי פשיטת רגל.

אנו ממליצים מיד עם רכישת רכב חדש לדאוג לקיום ביטוח צד ג' ולא לעשות שימוש ברכב ללא כיסוי מינימאלי זה. בעזרת מחשבון ביטוח צד ג' שלנו תוכלו לבצע השוואת מחירי ביטוח צד ג' וחובה ולהזמין את הפוליסה שהכי מתאימה לכם.

התחל השווואה

מחירי צד ג' וחובה שונים בין חברה לחברה, על כן חשוב לבצע השוואת מחירים בביטוח חובה וצד ג לרכב ולרכוש ביטוח צד ג' בצורה מושכלת וחסכונית באמצעות מחשבון ביטוח צד ג לרכב וחובה לרכב.
מעבר לכך, ישנן חברות ביטוח שאינן מבטחות נהגים בעלי מאפייני מסויימים כגון נהגים צעירים, נהגים ללא עבר ביטוחי מוכח וכד'. לכן בדיקה של ביטוח רכב חובה וצד ג בחברת ביטוח אחת או בחברת הביטוח בה הנך מבוטח כיום הינה טעות צרכנית ואפשרות לאבדן כספי גבוה.
באמצעות השוואת ביטוח רכב צד ג על ידי המחשבון ניתן לבדוק גם אילו חברות ביטוח מגישות הצעת מחיר ביטוח צד ג' ובמיוחד באיזה מחיר ביטוח צד ג' יהיה הכי זול.

אני רוצה לנסות

מחשבון ביטוח צד ג' וחובה מציע השוואת מחירי ביטוח רכב צד ג וחובה בין מספר גדול של חברות ביטוח. הצעות הביטוח הינן לביטוח צד ג' וחובה של אותה חברה.
אך בנוסף, אנו מציגים את מחיר הביטוח המשולב בין ביטוח צד ג' לבין ביטוח החובה הזול ביותר במטרה להציג את מירב השילובים שיכולים לייצר לכם חסכון משמעותי.
השילוב בין ההצעות חוסך לכם מאות שקלים ומצד שני לא מצריך מכם התנהלות בין שתי חברות ביטוח, אלא רק באמצעות סוכנות הביטוח שלנו שמספקת את השירות.

בוא נחסוך בביטוח צד ג

ראשית, לא כדאי לעשות כלום עד שהרכב נמכר בפועל והבעלות עליו עוברת, מכיוון שגם בזמן העמדת הרכב למכירה יש סיכון שיש לכסות. כשהרכב נמכר יש אפשרות:

1. לבטל את הפוליסה ולקבל החזר בעבור תקופת הביטוח הלא ממומשת (בכפוף להצגת אישור העברת בעלות).

2. להקפיא את הפוליסה ובכך להשאירה בתוקף עד לתום תקופת הביטוח שבמהלכה תוכל תמיד לחזור לנקודת המכירה (רטרו) ולבטל אותה מיום מכירת הרכב. הקפאת הביטוח תאפשר לך לבצע החלפת רכב וליהנות מזיכוי בעבור הקפאה מעל 30 ימים. להקפאה יתרון על פני ביטול מכיוון שנשמר הרצף הביטוח לעניין אישורי היעדר תביעות – מה שיחסוך תשלומי ביטוח עתידיים וגם יזכה אותך עבור התקופה בה היית ללא רכב (כאמור אם מעל 30 ימים).

3. אם בכוונתך לרכוש רכב אחר, ניתן לבצע החלפת רכב
את כל הפעולות ניתן לבצע בעזרתנו צור איתנו קשר ונשמח לעזור.
.

השוואה בין 10 חברות ביטוח – מה שמבטיח לך סקר שוק מקיף.

הצעות משולבות – המערכת שלנו מציעה לך בנוסף להצעות מחיר ביטוח חובה וצד ג' של חברת הביטוח גם שילובים של ביטוח חובה מהחברה א' עם ביטוח צד ג' של חברה ב'. זאת במטרה להציע את הטוב ביותר עבורך. ולך אין צורך להתנהל עם 2 חברות ביטוח אלא כל השירות נעשה דרכנו.

מעבר בין חברות בחידוש – זה ממש לא משנה היכן היית מבוטח בשנה שעברה, בכל שנה בוחרים את ההצעה הטובה ביותר לאחר השוואת מחירים ביטוח רכב חובה וצד ג באמצעות מחשבון ביטוח רכב חובה וצד ג ועדיין ממשיכים לקבל טיפול מאותו גורם תפעולי (אנחנו) , מה שמאפשר לך גמישות וחסכון לאורך זמן.

שקיפות וזמינות – תוצאות השוואת מחירי ביטוח צד ג' מוגשים לך אונליין בזמן שנוח ומתאים לך. אנו עושים את הכל כדי להביא לך את מספר ההצעות המקסימלי.

אנחנו רק משווים – הבחירה שלך !

התחל השווואה

.בראש ובראשונה יש למלא את הפרטים הנכונים במחשבון ביטוח רכב צד ג' בכדי לקבל תוצאה נכונה ומתאימה לצרכיך.

חשוב למלא את פרטי העבר הביטוחי באופן מדוייק. כל שנה שלגביה הצהרת שהיה קיים עבר ביטוחי מחייבת אותך להציג מסמך היעדר תביעות בהתאם.
אי הצגת מסמכי עבר ביטוחי כאמור יכולים להביא לביטול פוליסה, להתייקרות ואף לאי מתן כיסוי ביטוחי על ידי חברת הביטוח..

בואו נתחיל

שני הפרמטרים העיקריים הנמדדים בפוליסת ביטוח צד ג' לרכב הינם:
1. גובה ההשתתפות העצמית במקרה של נזק לצד ג'.
2. גבול האחריות אותו מקבלת על עצמה חברת הביטוח לשלם במקרה של נזק לצד ג'

בנוסף לכך רצוי, מקובל ומומלץ לרכוש יחד עם ביטוח צד ג' מנוי שירותי דרך וגרירה, תיקון שבר שמשות וכו… כשמדובר ברכב שגילו עד 24 שנים ההצעות באתר כוללות בדר"כ חבילת שירותי הדרך. בכל זאת מומלץ לעיין בכל הצעה שתקבל ב "פרטים הנוספים" שם יפורטו מגוון הכיסויים.
ניתן להסיר כיסויים כגון שירותי דרך (בחברות בהן הכיסוי איננו ניתן חינם) או להחליף חברת נותני שירותי דרך לפי רשימת הספקים בחברה המבטחת. כדי להחליף חברת נותני שירותי דרך שי ליצור קשר עם מחלקת השירות ביום רכישת הפוליסה בטל' 072-2150000.

להשוואת מחירים

משווים וחוסכים – בואו נתחיל

X
מחשבוני ביטוח רכב
משווים וחוסכים לך בכל סוגי ביטוח הרכב
ביטוח מקיף וחובהאת/ה כאן ביטוח צד ג וחובהאת/ה כאן ביטוח חובהאת/ה כאן
מחשבוני
ביטוח רכב
מחשבוני
ביטוח רכב
page loader

מחפשים לך ביטוח משתלם....

המערכת מאתרת עבורך הצעות משתלמות ממגוון חברות ביטוח:

ההצעות באתר כוללות הנחות מיוחדות ופירוט תנאי הביטוח באופן הכי שקוף שיש.

נגישות