ביטוח נסיעות לחו"ל

השוואה ורכישה אונליין
דאגת כבר לטיסה ומלון… ומה עם ביטוח ? לקבלת השוואת מחירים ולרכישת הביטוח המשתלם ביותר אונליין ישירות מהחברות המובילות באופן ידידותי ופשוט.

השוואה ורכישה אונלייןביטוח נסיעות לחול – מה ולמה

בכל יציאה לחו"ל בין אם למטרות חופשה ואם לנסיעות עסקים, קיימים סיכונים כאלה ואחרים. חלק מהסיכונים מכוסים כברירת מחדל בפוליסת נסיעות וחלקם ניתנים לרכישה כהרחבה. ביטוח נסיעות איננו מוצר חובה, אך להערכתנו כשהסיכונים הם כל כך משמעותיים והמחירים מאפשרים זאת, חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לפני כל נסיעה כהרגל כדי להימנע מהוצאות גבוהות בחו"ל ועוגמת נפש במקרה של אירוע ביכול היה להסתיים אחרת.

מה כלות בפוליסה הבסיסית – כיסוי עבור הוצאות רפואיות במקרי חירום שאירעו בחו"ל (כמו לדוגמא אשפוז, ניתוח, אמבולנס, הטסה רפואית לישראל, הטסת גופה חו"ח, בדיקות רופא מוקדי חירום 24/7 ועוד).
כיסוי נוסף וחשוב הוא עבור הוצאות איתור וחילוץ של המבוטח שנעדר מסיבות וניתק הקשר עמו, הכיסוי כמובן חל גם במקרים של אסונות טבע כגון רעידת אדמה צונאמי שריפות ועד.

הרחבות שניתן להוסיף בתשלום כיסוי כבודה, ספורט אתגרי, ספורט חורף, כיסוי הריון, כיסוי מצב רפואי קיים, מחשב נייד וטלפון סלולארי ועוד… כל ההרחבות הנ"ל הינם בתוספת תשלום ויש לשקול את הוספתם ע"פ הצורך.

חברות ביטוח

רכישה ישירה Online


בחרו את חברת הביטוח המועדפת עליכם וקבלו הצעת מחיר לרכישה אונליין. לא יודעים באיזה חברה לבחור ? כנסו להשוואת מחירים אונליין בין החברות ובחרו את חברת הביטוח המועדפת עליכם.
השוואה ורכישה אונליין

משווים וחוסכים

אנו מאתרים עבורך הצעות ממגוון חברות ביטוח