השוואת ביטוח מקיף וחובה

1 פרטים בסיסיים
2 השוואת מחירים
3 הזמנת פוליסה
תקופת הביטוח: -

צריך לחדש ביטוח מקיף לרכבך וקיבלת הצעות יקרות מדי? מעוניין להוזיל את עלויות הביטוח לרכב הפרטי שבבעלותך? רוצה להשוות הצעות מחיר לביטוח מקיף עבור הרכב שלך בלי להתקשר לכל חברות הביטוח? אם כן, הגעת למקום הנכון! אתר חובה הוקם במטרה לסייע לך להזמין ביטוח חובה, צד ג' או מקיף במחיר המשתלם ביותר ובהתאמה לצרכים הייחודיים שלך.

באתר חובה קל להשוות הצעות מחיר לביטוחי רכב מחברות ומסוכנויות ביטוח מובילות בארץ. האתר הוקם בשנת 2006 לאחר הרפורמה שחלה בענף הביטוח. האתר ידידותי למשתמש והוא מפשט את תהליך השוואת המחירים ורכישת פוליסה לביטוח רכב מקיף לרכב פרטי או מסחרי. כאן באתר תוכל לעיין במידע חשוב המיועד לסייע לך לקבל החלטות שקולות וראויות,ולאתר בקלות את עסקת הביטוח הנכונה והמתאימה ביותר עבורך.

כיסוי ביטוחי בהתאמה אישית

ביטוח מקיף לרכב פרטי ומסחרי במשקל עד 3.5 טון מעניק כיסוי נרחב למגוון מקרים, סכנות ואירועים, למשל גניבת הרכב, נזקים בגלל ניסיון פריצה, נזקים שאירעו לרכב המבוטח עקב תאונה בה הרכב היה מעורב, אירועי טבע, נזקי אש וכיוצא בזה. כמו כן, הפוליסה כוללת ברוב המקרים כיסוי לאחריות כלפי נזקי רכוש שנגרמו לצד שלישי כתוצאה משימוש ברכב המבוטח.

חברות הביטוח המובילות בישראל מציעות מסלולי ביטוח גמישים על מנת לאפשר למבוטחים להתאים את הפוליסה וגבולות הכיסוי בהתאמה אישית, הן למאפייני הרכב והן למאפייני הנהג או הנהגים שמשתמשים ברכב המבוטח.

הרכב הפרטי או המסחרי הוא נכס יקר לכן חשוב לרכוש ביטוח רכב מתאים, עם זאת החוק בישראל מחייב רק רכישת ביטוח חובה לרכב, בעוד ביטוח מקיף וביטוח צד ג' נחשבים לביטוחי רשות ורכישתם נתונה לשיקול דעתו של בעל הרכב. בהתאם לצורך, מומלץ לרכוש את הביטוח המקיף כדי לקבל כיסוי נרחב במקרה של נזק לרכב ולנזקי רכוש צד שלישי. כל חברת ביטוח מציעה פוליסה שונה, לכן חשוב לבדוק מהו פירוט הכיסויים בפוליסה, גבולות הכיסוי ואיזה הרחבות ניתן לרכוש.

עלויות הביטוח משתנות מחברה אחת לאחרת, בהתאם למדיניות החברה. הגורמים המשפיעים בדרך כלל על עלות הפוליסה הם: גיל ומין הנהג, ותק נהיגה, עבר ביטוחי, תביעות ביטוח קודמות ב-3 השנים האחרונות, שווי הרכב, מקום מגורים, אמצעי מיגון המותקנים ברכב ועוד.

הרחבות לביטוח מקיף לרכב

חשוב לדעת כי ניתן להרחיב ביטוח רכב מקיף עם הרחבות שונות כגון:

  • כיסוי מורחב לשבר שמשות
  • שירותי גרירה וחילוץ
  • כיסוי להוצאות הגנה משפטית
  • רכב חלופי במקרה של גניבה, אבדן גמור או נזק חלקי
  • כיסוי לפנסים ומראות צד
  • כיסוי לנזקי רעידות אדמה, שביתות ומהומות

באתר חובה תוכלו להשוות בקלות ובקליק אחד הצעות מחיר מחברות ומסוכנויות ביטוח מובילות, כך תוכלו להוזיל את עלויות הביטוח לרכב ותיהנו מכיסוי מיטבי בהתאמה אישית מלאה למאפייני הרכב והנהג.

page loader

מחפשים לך ביטוח משתלם....

המערכת מאתרת עבורך הצעות משתלמות ממגוון חברות ביטוח:

ההצעות באתר כוללות הנחות מיוחדות ופירוט תנאי הביטוח באופן הכי שקוף שיש.