השוואת ביטוח חיים

מסירת המידע, איסופו, שמירתו והשימוש בו תלויים בהסכמתך. בלחיצה על כפתור "שלח" אתה מאשר ומסכים כי כל המידע שנמסר על ידך, ייאסף, יישמר במאגרי המידע ויעשה בו שימוש, לרבות קבלת הטבות שיווקיות במיילים, ב- SMS או בכל מדיה אלקטרונית אחרת.

אנו מציעים לך חינם וללא התחייבות:
מומחה מטעמנו יבצע עבורך בדיקת תיק מקיפה (יאתר כפילויות, יבדוק התאמה לצרכים והכי חשוב יערוך לך השוואת מחירים אובייקטיבית בין כל החברות).

ככל שקיים תחום ביטוח סבוך ומורכב יותר, כך נדרשת בו יותר מקצועיות, אך מצד שני החשש לעשות שינויים או לרכוש מוצר שאיננו מתאים, עלול להקפיא ביצוע תהליכים חיוניים לכל אדם.

ההגיון בביטוח חיים:
אדם שיש בו תלויים (בן / בת זוג וילדים), שמקרה מותו יביא עליהם אסון כלכלי (מעבר לצער שבאבדן אדם קרוב), כדאי שיגן עליהם לפחות בפן הכלכלי.
ההגיון אומר, כשהמפרנס (בדר"כ ההורה) צעיר אז, רמת השכר בדר"כ גבוהה יותר, אין לו הרבה חסכונות להשאיר ליורשים, משך הזמן בו ילדיו תלויים בו הוא ארוך ויש לתמוך בהם מספר גדול של שנים עד לעצמאות כלכלית שלהם.
מצד שני דווקא בתקופה זו עלות הביטוח היא נמוכה מאוד (מכיוון שכשצעירים ביטוח החיים הוא זול), לכן בתקופה זו מומלץ לרכוש סכום ביטוח גבוה, אשר יכסה את הצורך האמיתי.
עם השנים, הילדים גדלים ומתקרבים אט אט לעצמאות כלכלית מסויימת, מצטברים נכסים וחסכונות ואפשר להתחיל לבחון הפחתת סכום הביטוח וצמצום ההוצאה, בתקופה זו עלות הביטוח מתחילה להתייקר ולכן כדאי גם לנהל זאת באופן הזה בדר"כ.

נשאלת השאלה:
דווקא כשאנו מתבגרים ויש סיכוי אמיתי לפטירה אז להקטין ביטוח ?
התשובה היא פשוטה:
בדרך כלל ביטוח רוכשים כדי לכסות קטסטרופות ולא כדי לקבל את הפרמיה אותה שילמנו חזרה.
אדם רוצה להגן על עצמו ועל היקרים לו במצב קשה ולכן רוכש ביטוח, כשהצורך בביטוח קטן יש להקטין גם את ההוצאה.
כמובן שההמלצות הינן כלליות ואין להן תחליף בקבלת ייעוץ או המלצה של בעל רשיון מתאים.

תחומי ביטוח נוספים הקשורים לביטוח חיים:
ביטוח מחלות קשות – ביטוח שמשלם פיצוי חד פעמי במקרה של גילוי מחלה קשה, כיסוי זה מסייע בעת גילוי מחלה ויכול לאפשר לאדם שלא לעסוק בענייני פרנסה בשעה בו עליו לדאוג להחלמתו.

ביטוח תאונות אישיות – כיסוי מאוד נפוץ, נותן מענה במקרים של נכות צמיתה מתאונה, פיצוי על ימי אשפוז מתאונה וכד'.
עלות הביטוח נמוכה יחסית ובדרך כלל זה הכיסוי הכי נתבע בענף ביטוח החיים. אולם לפי דעתנו, לא מדובר בכיסוי שמכסה קטסטרופות כמו ביטוח חיים, ביטוח בריאות וביטוח מחלות. לכן לדעתנו הוא בתחתית ראש סדר העדיפויות.
כאמור ההמלצות הינן כלליות ואין להן תחליף בקבלת ייעוץ או המלצה של בעל רשיון מתאים.

רכב
page loader

מחפשים לך ביטוח משתלם....

המערכת מאתרת עבורך הצעות משתלמות ממגוון חברות ביטוח:

ההצעות באתר כוללות הנחות מיוחדות ופירוט תנאי הביטוח באופן הכי שקוף שיש.