ביטוח רכב לשבוע

רכישה ביטוח חובה לרכב עלולה להיות תהליך מורכב עבור מי שאינו מתמצא בתחום. גם כאשר אנו זקוקים לביטוח רכב לשבוע בלבד, לעתים מגוון האפשרויות יכול לבלבל. אתר "חובה" עונה על הצורך לפשט את החיפוש אחר העסקה המשתלמת ביותר. כל זאת בקלות, מבלי להתרוצץ ולעשות טלפונים, אלא על ידי הזנת פרטים נדרשים באתר האינטרנט, וציון העדפות אישיות.

ביטוח רכב לשבע ימים

מתי צריך ביטוח רכב לשבוע?

פעמים רבות אין צורך ברכישה של פוליסת ביטוח רכב לזמן ארוך כמו שנה, אלא לפרק זמן קצוב של שבוע. במצבים מסוימים, הפעלה של ביטוח לפרק זמן קצר כמו שבוע מאפשרת חיסכון בעלויות. באילו מקרים זה יכול פתרון מוצלח?:

• במידה ואתם משתמשים ברכב לעתים רחוקות, ביטוח רכב לשבוע יכול להוות פיתרון משתלם עבורכם. כך אתם משלמים רק עבור פרק הזמן בו אתם מתכננים להזיז את האוטו לנסיעה, וחוסכים לא מעט בעלויות הביטוח, אם אכן אתם לא מזיזים את האוטו באופן קבוע.
• במקרים בהם אתם מעבירים את הרכב ממקום למקום – ולא תעשו בו שימוש לאחר מכן. מדובר בביטוח רק לפרק הזמן המסוים בו הוא דרוש.
• אוכלוסיות שנהנות מהרכב רק בסופי שבוע: כמו חיילים למשל, כך שאין צורך לרכוש פוליסה כשהרכב רוב הזמן נמצא בחנייה. כך גם לגבי נהגים חדשים שהוריהם מעוניינים להגביל את הנהיגה שלהם ולהיות בשליטה על הפעמים בהם הם לוקחים את הרכב לנסיעה.
• אם מדובר בכלי רכב שעושים בו שימוש בסופי שבוע כמו טרקטורון או ג'יפ – ביטוח לזמן מוגבל הוא פתרון נהדר. מדובר בכלי רכב שלא עושים בהם שימוש אינטנסיבי, ולעתים מדובר בשימוש עונתי.

במידה והגעתם אל המסקנה כי הפיתרון של ביטוח רכב למשך שבוע הוא הפיתרון המתאים ביותר עבורכם, כדאי לבצע סקר שוק כדי לקבל את המחיר המשתלם ביותר. המטרה היא לבחון מחירי ביטוח לפרק זמן של שבוע, במספר חברות – ואז לקבל החלטה.
השוואת ביטוח רכב תכלול גם את סוגי הביטוח השונים לרכב, האפשריים לפרק זמן קצר. בחברות מסוימות ניתן לרכוש ביטוח חובה, ביטוח מקיף או ביטוח צד ג' לפרק זמן מוגבל מראש של שבוע. פרקי הזמן הקצובים עשויים להשתנות מחברה לחברה וכדאי לבדוק זאת.

האם זה משתלם?

לפני שאתם ניגשים לעשות ביטוח רכב לזמן קצר, ולאחר שערכתם השוואה בין החברות השונות והפוליסות שהן מציעות, חשוב להבין כי ביטוח רכב לשבוע או לפרק זמן קצר יותר משנה, הוא יקר באופן יחסי מהתשלום של ביטוח עבור שנה שלמה. כמו כן, במידה והביטוח הזמני הוא עבור רכב של נהג חדש, תיתכן גם פגיעה בתרגול השוטף של הנהיגה, וגם על כך חשוב לתת את הדעת, במידה ואתם הורים המתלבטים לגבי ביטוח קצוב בזמן עבור ילדיהם.

רכב
page loader

מחפשים לך ביטוח משתלם....

המערכת מאתרת עבורך הצעות משתלמות ממגוון חברות ביטוח:

ההצעות באתר כוללות הנחות מיוחדות ופירוט תנאי הביטוח באופן הכי שקוף שיש.

נגישות