ביטוח חובה למשאית

 

מעוניין לרכוש ביטוח חובה למשאית? רוצה לדעת מה כולל ביטוח משאיות ולמה עליך להתייחס בעת רכישת ביטוח מקיף וחובה למשאית? מעוניין להשוות בקליק מהיר הצעות לביטוח חובה ו/או מקיף למשאיות? אתר חובה מסייע לך לקבל החלטות מושכלות ונכונות בעת רכישת ביטוח למשאית, כאן באתר תוכל להשוות הצעות מחיר מחברות ביטוח מובילות – כך תוכל לרכוש פוליסה למשאיות בבעלותך במחיר משתלם, ותוזיל משמעותית את עלויות הביטוח למשאית או למשאיות שלך.

>>> מלאו פרטים לקבלת הצעות מחיר לביטוח משאיות

ביטוח חובה למשאית

כדאי לדעת כי אתר חובה הוקם בשנת 2006 לאחר הרפורמה החדשה והשינויים בענף הביטוח, האתר נועד לפשט עבורך את תהליך החיפוש ורכישת ביטוח משאיות. בקליק מהיר תוכל להשוות הצעות מחיר לביטוח המשאית ולמצוא את הפוליסה המתאימה ביותר עבורך. כמו כן, באתר תמצא מידע שימושי רב לצורך התקשרות עם ספקי ביטוח מקצועיים ומובילים, וכדי להימנע מטעויות נפוצות בעת רכישת ביטוח חובה, צד ג' ומקיף למשאית.

3 סוגים של ביטוח משאיות

בענף הביטוח למשאיות ישנם 3 סוגים עיקריים של ביטוחים:

  • ביטוח חובה למשאית –כשמו כן הוא, כל משאית חייבת להיות מבוטחת בהתאם לתקנות התעבורה. הביטוח נועד לכסות נזקי גוף בלבד של הנהג ושאר המעורבים בתאונה. הביטוח אינו כולל נזקי רכוש.
  • ביטוח צד ג' – הפוליסה מכסה נזקים שנגרמו לרכוש צד שלישי כתוצאה מתאונה בה מעורבת המשאית.
  • ביטוח מקיף – הפוליסה מכסה נזקים שונים שנגרמו למשאית כתוצאה ממעורבות בתאונת דרכים ומנזקים נוספים כגון ניסיון פריצה, גניבת המשאית ועוד, בכפוף לתנאי הביטוח.

חשוב לציין כי ביטוח למשאית מותאם לגודלה, וככל שהמשאית גדולה יותר כך עלויות הביטוח מתייקרות. לכן, ישנם הבדלים משמעותיים בין רכישת ביטוח למשאיות עד 10 טון (משאיות קלות) לבין פוליסה ייעודית למשאיות בינוניות במשקל 10-30 טון ולפוליסה למשאית כבדה שמשקלה מעל 30 טון.

 

מה כולל הביטוח?

 

ביטוח למשאית רוכשים רק לאחר סקר שוק והשוואת מחירים. בשק הביטוח למשאיות ישנם שחקנים רבים, אך חשוב לוודא כי החברה המבטחת מתמחה בענף זה ויש לבדוק מהם התנאים שהחברה מציבה כדי לרכוש את הפוליסה. כדאי לדעת כי רוב חברות הביטוח מסרבות לבטח משאית לנהג חדש. כמו כן, במקרים מסוימים נדרש עבר ביטוחי נקי של לפחות שנתיים כדי לרכוש ביטוח צד שלישי או מקיף למשאית, אחרת מחיר הפוליסה צפוי להתייקר ב-25% או יותר.

הפוליסה הבסיסית לביטוח משאיות כוללת ביטוח חובה כנדרש בחוק, וביטוחי רשות בהתאם לדרישות הלקוח. כאמור, ביטוח חובה מכסה רק נזקי גוף למעורבים בתאונה בה המשאית השתתפה, לכן מומלץ לרכוש גם ביטוח מקיף ובהתאם לצורך להוסיף הרחבות לפוליסה, למשל:

  • כיסוי עבור נגרר
  • שירותי גרירה וחילוץ למשאיות
  • הרחבה לכיסוי שמשות ללא השתתפות עצמית
  • ביטוח סחורות בהעברה
  • ביטוח אביזרים כמו מנוף, ציוד הידראולי ועוד

הגורמים המשפיעים על עלות הביטוח הם: מאפייני הנהג ועבר ביטוחי, מאפייני המשאית, משקל המשאית. חשוב להבין ביטוח חובה למשאית לא חייב לעלות לכם ביוקר. כל מה שצריך לעשות הוא להשוות מחירים באתר חובה.

רכב
page loader

מחפשים לך ביטוח משתלם....

המערכת מאתרת עבורך הצעות משתלמות ממגוון חברות ביטוח:

ההצעות באתר כוללות הנחות מיוחדות ופירוט תנאי הביטוח באופן הכי שקוף שיש.

נגישות