ביטוח רכב ללא עבר ביטוחי

זקוק לביטוח רכב ואין לך עבר ביטוחי קודם ?
יש לנו פתרונות שיתאימו לך
השוואת ביטוח רכב
רק אצלנו תקבלו הצעת מחיר אונליין לביטוח רכב גם ללא עבר ביטוחי

להצעת ביטוח רכב ללא עבר ביטוחי

  בלחיצה על כפתור "שלח" אתה מאשר ומסכים כי כל המידע שנמסר על ידך, ייאסף, יישמר במאגרי המידע ויעשה בו שימוש, לרבות קבלת הטבות שיווקיות במיילים, ב- SMS או בכל מדיה אלקטרונית אחרת.

  משמעות קיום עבר ביטוחי בהצעת ביטוח רכב

  מי מאיתנו שכבר התנסה פעם אחת בקבלת הצעת מחיר ביטוח רכב, מכיר את השאלות הנוגעות להיסטורית ניסיון התביעות של המועמד לביטוח. השאלות הללו רלבנטיות עבור חברת הביטוח בקביעת דרגת הסיכון ולפיכך משפיעות מאוד על מחיר הביטוח. ככל שללקוח יש עבר ביטוחי קודם (היה לו ביטוח) ואין לו תביעות, הרי שמדובר במבוטח פוטנציאלי טוב לרווח עבור חברת הביטוח.
  מאידך, אם העבר הביטוחי של המועמד לביטוח מלמד את חברת הביטוח על תובע סדרתי, אזי חברת הביטוח תשאף לא לבטח אותו או לכל היותר להציע לו מחיר גבוה יותר שישקף את רמת הסיכון.
  בשתי הדוגמאות הללו עסקנו במבוטח שיש לו עבר ביטוחי מוכח, מה לגבי לקוח ללא עבר ביטוחי ? נכון להיום קיים אבסורד בחלק מחברות הביטוח. קיימות חברות ביטוח שמעדיפות לקוח עם עבר ביטוחי מוכח עם תביעה אחת או אפילו שתיים, לעומת לקוח ללא עבר ביטוחי.
  מה הסיבה שחברות הביטוח חוששות לבטח אדם ללא עבר ביטוחי ?
  מעבר לכך שלגבי לקוח ללא עבר ביטוחי קשה להעריך איזה סוג נהג או מבוטח הוא יהיה, אם מדובר בנהג בגיל 30 ומעלה, הן חוששות שמא מדובר בלקוח שהיה בבעלותו רכב קודם ויש לו נסיון ביטוחי אך הוא מעדיף להסתירו. ברור שיכול להיות שנהג בן 23 רכש רכב לראשונה בחייו וכעת מבקש לערוך ביטוח רכב, אך מה לגבי נהג בן 50 ?.
  לשמחתנו בדרך כלל ניתן למצוא פתרון בכל גיל ולקבל הצעת מחיר הוגנת וטובה גם למבוטחים המבקשים לרכוש ביטוח רכב ללא עבר ביטוחי. לקוחות האתר יכולים לקבל את הצעת המחיר אונליין ולהזמין את פוליסת הביטוח 24/7. יתכן וחלק מהחברות תבקשנה אישורים על מועד רכישת הרכב ו/או הצהרה על שבאמת לא היה עבר ביטוחי.


  עבר ביטוחי על שם ההורים
  ברוב חברות הביטוח ניתן לקבל אישור עבר ביטוחי ע"ש הוריו של נהג אשר רכש רכב ראשון ונהג עד למועד רכישת הרכב על כלי רכב של אחד מהוריו. התנאי של חברות הביטוח הן בדר"כ:
  גיל המועמד לביטוח איננו עולה על 30 (בחלק מהחברות עד 28 ובחלקן עד 32)
  בפוליסות הביטוח ע"ש ההורה היה כיסוי שכלל את גילו של המועמד לביטוח (לדוגמה, לא תאושר הנחת היעדר תביעות אם הפוליסה ע"ש ההורה היתה לנהגים נקובים בני 60 ולא כללה את הבן/בת).
  בתקופת השימוש ועד לרכישת הרכב החדש המועמד לביטוח התגורר בכתובת הוריו.
  הנחת היעדר התביעות לא יכולה להיות למספר שנים גדול מוותק הנהיגה של המבוטח. כלומר, אם יש לנהג וותק נהיגה של שנתיים, הוא לא יוכל לקבל הנחת 3 שנים ללא תביעות מכח אישורים ע"ש הוריו.


  אף חברת ביטוח לא מקבלת עבר ביטוחי ע"ש סבים וסבתות, דודים ודודות, אחים ואחיות ואף לא ע"ש בנים ובנות, אלא רק ע"ש הורי המבוטח ובמגבלות שתוארו.


  בכל שאלה אנו ממליצים להתייעץ איתנו ולבחון את האפשרויות שיחסכו לכם בעת רכישת ביטוח רכב.
  הדבר החשוב הוא, גם אם אינכם זכאים להנחת היעדר תביעות ועליכם לרכוש ביטוח ללא עבר ביטוחי, הדבר עדיף מכיוון שהנכם מתחילים לצבור וותק ורצף ביטוחי אשר לאורך זמן יוזיל לכם עלויות ביטוח רכב.
  page loader

  מחפשים לך ביטוח משתלם....

  המערכת מאתרת עבורך הצעות משתלמות ממגוון חברות ביטוח:

  ההצעות באתר כוללות הנחות מיוחדות ופירוט תנאי הביטוח באופן הכי שקוף שיש.