ביטוח אופנוע


  מסירת המידע, איסופו, שמירתו והשימוש בו תלויים בהסכמתך. בלחיצה על כפתור "שלח" אתה מאשר ומסכים כי כל המידע שנמסר על ידך, ייאסף, יישמר במאגרי המידע של נותן השירות ויעשה בו שימוש, לרבות קבלת הטבות שיווקיות במיילים, ב- SMS או בכל מדיה אלקטרונית אחרת.

  חדש באתר חובה:
  השוואת מחירי ביטוח חובה וצד ג' לאופנועים.

  מעבר למחירי הביטוח מרקיעי השחקים הנהוגים כיום בענף ביטוח אופנועים, זוהו כשלים נוספים שמעמידים את הענף בחוסר תחרותיות ובהיעדר פתרונות ליצירת שוק מגוון בסוג ביטוח זה.

  האם רכשתם אופנוע ואתם זקוקים לפתרון מקצועי במחיר הוגן ומשתלם לרכישת ביטוח חובה, צד ג' או מקיף? מעוניינים לחדש את הביטוח לאופנוע שלכם ורוצים להוזיל עלויות? רוצים להשוות הצעות מחיר לפני רכישת ביטוח לאופנוע? אתר חובה מאפשר לכם להשוות מחירי ביטוח אופנוע בקלות ובנוחות, ללא צורך בפניה ישירה לנציגי שירות של חברות וסוכנויות ביטוח.

  לאחר הרפורמה בענף הביטוח בשנת 2003, ועם כניסת השינויים לענף בשנת 2016, הוקם אתר חובה (Hova) על מנת להקל על בעלי רכבים, אופנועים וכלי רכב אחרים להשוות הצעות מחיר ולרכוש ביטוח במחיר משתלם ובהתאמה אישית. באתר חובה דוגלים בשקיפות ואובייקטיביות, האתר ידידותי למשתמש ומאפשר לכל אחד לרכוש ביטוח חובה, צד ג', מקיף מלא או חלקי לכלי רכב דו גלגלי (אופנועים, קטנועים וכדומה).

  פתרון ביטוחי לבעלי רכב דו גלגלי

  בעלי רכב דו גלגלי כמו אופנועים וקטנועים סובלים מזה שנים רבות ממחירי ביטוח גבוהים במיוחד ומהיעדר שקיפות ותחרות בענף. בגלל העלויות הגבוהות של הביטוח לאופנועים, רבים מבעלי הרכב הדו גלגלי מסתפקים ברכישת ביטוח חובה בבד, כנדרש בחוק. עם זאת, הם לוקחים סיכון רב במידה והם אינם רוכשים ביטוח צד שלישי או ביטוח מקיף, וכל נזק העלול להיגרם לאופנוע או לצד שלישי אינה מכוסה, ולמעשה בעל הרכב הדו גלגלי חשוף להוצאות כספיות גבוהות, לתביעות ולבעיות נוספות.

  כדאי לדעת כי ישנם 4 סוגי ביטוח לכלי רכב דו גלגליים:

  • ביטוח חובה –הפוליסה מכסה נזקי גוף שנגרמו לנהג, לנוסע עמו ו/או להולכי רגל שנפגעו בתאונה. זהו ביטוח מכורח החוק, חובה לרכוש אותו, ואין לנהוג ברכב דו גלגלי ללא פוליסה בתוקף. בעקבות הרפורמה בענף ניתן לבחור בין ביטוח חובה עם השתתפות עצמית או ללא.
  • ביטוח צד ג' –הפוליסה מכסה נזקי רכוש שנגרמו לצד שלישי בגין תאונה עם האופנוע המבוטח, סכום הפיצוי לצד ג' יקבע לפי הנזק שנגרם לרכושו, עד גבול האחריות שנקבע בחוזה. ניתן להרחיב את הפוליסה עם הרחבות שונות כגון שירותי דרך וגרירה, ביטוח תאונות אישיות ועוד.
  • ביטוח מקיף מצומצם –הפוליסה כוללת כיסוי כנגד גניבה של האופנוע, שריפה וביטוח צד ג' ללא כיסוי תאונה עצמית.
  • ביטוח מקיף מלא –הפוליסה מעניקה שקט נפשי וכוללת כיסוי נגד מגוון אירועים וסיכונים כגון: גניבה, שריפה, פגעי מזג האוויר, תאונה עצמית וצד ג'.

  חשוב לדעת כי ביטוח אופנוע מהווה הוצאה יקרה ומשמעותית לרוב בעלי הרכב הדו גלגלי. תעריפי ביטוח חובה לרכב דו גלגלי הם דיפרנציאליים, בדיוק כפי שנהוג בחישוב ביטוח רכב רגיל, לכן חשוב להקפיד על החוק ומומלץ לנסות לשמור על עבר ביטוחי נקי כדי לקבל מחיר מוזל.

  את הביטוח מומלץ לרכוש רק לאחר השוואת מחירים, בדיקה מעמיקה של מספר הצעות והשוואה בין הכיסויים והסעיפים השונים בכל פוליסה. כמו כן, מומלץ לבדוק איזה הרחבות ניתן לרכוש לפוליסה כדי להפחית סיכונים וליהנות מכיסוי רחב ומקיף.

   

  משווים וחוסכים

  אנו מאתרים עבורך הצעות ממגוון חברות ביטוח