ביטוח רכב לפי קילומטר

נוסעים מעט ורוצים לחסוך בביטוח הרכב ?
קיימים מגוון פתרונות בשוק, תנו לנו להתאים לכם את האפשרות הטובה ביותר כדי שבסופו של דבר החיסכון לא יעלה לכם ביוקר.
השוואת ביטוח רכב
קבל הצעות מחיר מ 10 חברות ביטוח ללא הגבלת מספר קילומטרים – כל ההצעות אונליין

להצעת מחיר ביטוח לפי קילומטר

  בלחיצה על כפתור "שלח" אתה מאשר ומסכים כי כל המידע שנמסר על ידך, ייאסף, יישמר במאגרי המידע ויעשה בו שימוש, לרבות קבלת הטבות שיווקיות במיילים, ב- SMS או בכל מדיה אלקטרונית אחרת.

  ביטוח רכב לפי קילומטר – לא נסעת לא שילמת ?

  עם חיבור עולם ביטוח הרכב לעידן הדיגיטלי שוקדים לא מעט בחברות הביטוח כיצד לפצח את הפתרון לשאלה כיצד ניתן להציע ביטוח רכב זול ועדיין להרוויח כסף (למי ששכח שזו מטרת חברות הביטוח). אחד מהפתרונות הפופולריים הינו הצעת מחיר מוזלת למי שנוסע מעט קילומטרים בשנה.
  יש לציין שבניגוד למילים ה"מפוצצות" שתשמעו, לא מדובר ב"מהפכה" או ב"לא מה שציפית מחברת ביטוח". בסה"כ מדובר בגימיק שיווקי ואנו נסביר מדוע:

  כבר ניסו ב 2005
  ראשית, כבר בינואר 2005 , הודיעה אריה חברה לביטוח (כיום חלק מכלל ביטוח) על מסלול מהפכני לביטוח רכב ששמו בישראל "פר קילומטר". החברה טענה שהמסלול המיוחד עשוי לחסוך עד 25% ממחיר הביטוח המקיף ומותנה במספר הקילומטרים שהרכב נוסע.כדי ליהנות מהעסקה על הלקוח היה להתקין מכשיר פזומט שעלותו כ 500 ש"ח אך העלות היתה על חשבון חברת הביטוח. היה רעש גדול סביב הרעיון המהפכני, אך כעבור מספר חודשים בודדים המיזם נפסק מחוסר כדאיות.

  התקנת רכיבים
  בחלק מהמסלולים הנמכרים על ידי חברות הביטוח ההצטרפות למסלול מותנית בהתקנת רכיב מיוחד שמודד את הנסועה ברכב. באחת החברות ישנו גם רכיב שבנוסף למדידת מספר הקילומטרים מבצע גם אבחון ונותן ציון לנהג, ציון טוב מאפשר לקבל הנחות נוספות.

  אז כמה זה חוסך ?
  תעריף ביטוח רכב של חברת ביטוח בנוי מתעריף בסיס ועליו יש הנחות או תוספות לפי נתוני הנהגים, העבר הביטוח וכד'. השינוי היחיד הוא שחברות הביטוח הוסיפו בפוליסות הללו הנחה על נסיעה מועטה. לדוגמה, אם בחברת ביטוח מסויימת המחיר לביטוח מקיף לאחר כל שכלולי ההנחות הינו 3000 ש"ח אז יש הנחה נוספת של 10% ללקוח שיסע עד 12,000 ק"מ בשנה, כלומר הנחה של 300 ש"ח. בדר"כ ניתן יהיה לקבל את אותה הנחה מחברת ביטוח אחרת או אפילו באותה חברת ביטוח כהנחת תחרות על מחיר, ממש כך, בלי להתקין רכיבים ברכב ומבלי להיות מוגבלים. למי זה יכול להיות משתלם ?

  לא כולל ביטוח צד ג וחובה
  מסלולי ביטוח רכב לפי קילומטר אינם באים לידי ביטוי בביטוח החובה או צד ג לרכב, חברות הביטוח מאפשרות מסלול מיוחד זה אך ורק בביטוח מקיף. כלומר, אוכלוסיה גדולה מ 50% מרוכשי ביטוח רכב איננה רלבנטית לסוג ביטוח זה. ההגיון אומר שאם זה טוב בביטוח מקיף וחובה אז מדוע לא בביטוח צד ג' ? התשובה היא פשוטה, בביטוח מקיף יש לחברות הביטוח יותר מרווחים (רווח גבוה יותר) ולכן הן מרשות לעצמן לנסות להוזיל את התעריף, לעומת ביטוח צד ג ששוחק לחברות הביטוח ברווחיות.

  מה בשורה התחתונה ?
  ראשית, אנו ממליצים תמיד לבדוק מה המחיר המשתלם ביותר בביטוח רכב ללא הגבלת קילומטרים, באתר שלנו תוכלו למצוא השוואת מחירים בין 10 חברות ביטוח אונליין, כפי שכבר כתבנו, לא פעם ניתן לקבל הצעת מחיר טובה יותר במסלול ללא הגבלת ק"מ.
  אם אתם עדיין חושבים שאפשר לחסוך על ידי הגבלת קילומטרים כדאי שתשאלו את חברת הביטוח את השאלות הבאות: מה נדרש להתקין ברכב ? וכמה יעלה מחיר הביטוח אם תחרגו ממספר הק"מ המצופה.

  אנו עובדים עם 10 חברות ביטוח ולחלקן הגדול אפשרות להציע מסלול ביטוחי עם הגבלת מספר ק"מ, תנו לנו לבחון עבורכם אם האפשרות הזו כדאי עבורכם. אולי נפתיע אתכם במחיר נמוך מבלי להגביל את מספר הק"מ. רוב הסיכויים שכן, וגם אם לא, נשלח אליכם לינק ב SMS לרכישת ביטוח אונליין (מקיף וחובה) עם הנחה עבור ק"מ נמוך.

  page loader

  מחפשים לך ביטוח משתלם....

  המערכת מאתרת עבורך הצעות משתלמות ממגוון חברות ביטוח:

  ההצעות באתר כוללות הנחות מיוחדות ופירוט תנאי הביטוח באופן הכי שקוף שיש.