למה זה כדאי

כשרוכשים ביטוח רכב או כל ביטוח אחר, מה באמת הכי חשוב לנו ? המחיר ? השירות ? האמינות ? הפוליסה שתשרת את הצורך שלנו ברגע האמת ? כל התשובות נכונות… חובה מאפשרת לך ליהנות מכל האפשרויות מבלי להתפשר. אנחנו רק משווים, הבחירה שלך.

חסכון כלכלימחיר מנצח

השוואת מחירים בין 10 חברות ביטוח עם מקסימום הנחות וחסכון משמעותי מידי שנה.

חסכון בזמןחוסך לך זמן

בתוך 30 שניות תקבלו הצעת מ 10 חברות. ללא טלפונים וללא המתנה מיותרת.

כוח קניה גדוליחד ננצח

כח הקניה הגדול מאפשר לנו לקבל הנחות ולהשיג תנאים מיוחדים מחברות הביטוח.

סקר שוק מקיףמקסימום הצעות

אנו מציגים את מירב ההצעות בשוק הביטוח כדי שתבחר את הטוב ביותר

שירות ותמיכהגם אנושי

צוות השירות והתמיכה שלנו זמין לכם 6 ימים בשבוע

תאגיד ביטוח מורשהרשיון משרד האוצר

ביטוח רוכשים רק באמצעות תאגיד ביטוח מורשה משרד האוצר

עוד יתרונות

רק אצלנו באתר ניתן גם להשוות בין כל החברות וגם לרכוש ביטוח חובה בלבד. סוכנים וספקי ביטוח רבים מסרבים לספק ביטוח חובה בלבד (ללא ביטוח מקיף או צד שלישי), או גובים בעבור השירות דמי טיפול. הסיבה – התגמול לסוכן ביטוח עבור ביטוח חובה בלבד הוא נמוך ולא כדאי. אתרי אינטרנט רבים כן מאפשרים לבצע השוואת מחירים ורכישה מקוונת אך אינם מאפשרים לרכוש ביטוח חובה בלבד מאותה סיבה. אצלנו באתר חובה ניתן לרכוש את ביטוח החובה ללא תלות ברכישת ביטוח מקיף או צד ג' מקביל. כמובן שאנו ממליצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית גם לגבי ביטוח הרכוש אך איננו שמים זאת כתנאי.

השוואת מחירי ביטוח חובה וביטוח רכב בכלל נעשית בין 10 חברות הביטוח. ישנם אתרי אינטרנט שמספקים שירות השוואת מחירי ביטוח ועושים זאת רק חלקית, כלומר עם מספר חברות ביטוח בודדות. אנו מאמינים כי רק השוואת מחירים כוללת בין כמה שיותר חברות הביטוח תספק לך את הביטחון ברכישת הביטוח המשתלם ביותר עבורך.

לצורך קבלת הצעת מחיר איננו מחייבים אותך למסור פרטים אישיים ופרטי קשר שאינם נחוצים למתן הצעה. כדי לקבל הצעת מחיר עליך למלא רק את פרטים הנדרשים כדי להגיש לך הצעה מהירה ומדויקת. את פרטיך האישיים תמלא רק עם החלטתך לרכוש פוליסת ביטוח באתר או אם אתה מעוניין שניצור איתך קשר. ההחלטה היא שלך.

גם בשלבי השוואת ורכישת הביטוח וגם לאחר רכישת הביטוח נמשיך לעמוד לשירותך בכל הקשור במתן שירות ותמיכה לפוליסה שנרכשה, עם קבלת תעודת ביטוח חובה או כל פוליסה אחרת תקבל לכתובת הדוא"ל את כל פרטי הקשר. איתנו תוכלו ליצור קשר במהלך שנת הביטוח גם בטלפון וגם בדוא"ל.

משווים וחוסכים

אנו מאתרים עבורך הצעות ממגוון חברות ביטוח