השוואת ביטוח מקיף וחובה

1 פרטים בסיסיים
2 השוואת מחירים
3 הזמנת פוליסה
ביטוח מקיף - עד 12 הצעות מחיר אונליין
X
דברו איתי
תקופת הביטוח: -

ביטוח מקיף לרכב

ביטוח מקיף לרכב מכסה אותך מפני נזקים שעלולים להיגרם לרכב שלך ו/או מפני תביעות נזקים לרכב או לרכוש אחר בו פגע רכבך.
צריך לחדש ביטוח מקיף לרכבך וקיבלת הצעות יקרות מדי? מעוניין להוזיל את עלויות הביטוח לרכב הפרטי שבבעלותך? רוצה להשוות הצעות מחיר לביטוח מקיף עבור הרכב שלך בלי להתקשר לכל חברות הביטוח? אם כן, הגעת למקום הנכון! אתר חובה הוקם במטרה לסייע לך להזמין ביטוח חובה, צד ג' או מקיף במחיר המשתלם ביותר ובהתאמה לצרכים הייחודיים שלך באמצעות השוואת ביטוח רכב מקיף וחובה.

התחל השווואה

מידע נוסף

משמעותה של הפוליסה התקנית היא שחברות הביטוח כפופות לה ומחויבות לתנאים המינימליים שנקבעו בה. חברות הביטוח יכולות לשפר את התנאים בהצעות ביטוח מקיף, אך אינן יכולות לגרוע מהתנאים הבסיסים הקבועים בפוליסה התקנית לביטוח מקיף לרכב.
יחד עם זאת, בשנים האחרונות קיימות חברות ביטוח שמציעות תעריפי ביטוח מוזלים מאוד למבוטחים שמסכימים לרכוש פוליסה עם השתתפות עצמית גבוהה מאוד (כפולה ומשולשת ביחס לפוליסה סטנדרטית), גובה ההשתתפות העצמית איננו מעוגן תחת הפוליסה הבסיסית והוא יכול ועשוי להשתנות בין חברה לחברה.
בעת השוואת מחירי ביטוח מקיף לרכב וקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב מקיף, והשוואת מחירי ביטוחי חובה לרכב וקבלת הצעה עבורם כדאי לבחון כל הצעה לביטוח מקיף, לא רק על פי מחיר מקיף וחובה, אלא גם על ידי בחינה של תנאי הביטוח, הבנתם והסכמה למפרט הפוליסה המוצעת.

התחל השוואה

בניגוד לביטוח חובה בו המחיר קבוע ובלתי ניתן לשינוי, בביטוח מקיף לרכב המחיר יותר "גמיש" וניתן לעדכן בו הנחות.
ביצוע השוואת מחירים לביטוחי רכב מקיף בין מספר רב של חברות ביטוח שבסופו מקבלים הצעת מחיר לביטוח רכב מקיף, מקנה לך את היתרון הגדול ביותר בעת עשיית סקר שוק מקיף בין מספר גדול של חברות ביטוח.
כל הצעות המחיר המתקבלות באמצעות השוואת ביטוח מקיף לרכב או השוואת ביטוח חובה לרכב כוללות את מקסימום ההנחות האפשריות. אנו מבינים שכלקוחות אתם מחפשים הצעת ביטוח מקיף וחובה שהינה הטובה ביותר, לכן אנו מביאים את כל יכולת המיקוח שלנו מול חברות הביטוח לתוך מחשבון ביטוח מקיף וחובה שמציג את המחירים לאחר מתן כל ההנחות האפשריות מה שבסופו של דבר מביטוח לכם חסכון משמעותי בביטוח הרכב.
ברוב המקרים אנו נציע את המחיר הטוב ביותר לאחר שביצעתם השוואת מחירי ביטוח רכב מקיף וחובה, אם קיבלת באתר הצעת מחיר ביטוח חובה ומקיף גבוהה יותר מהמחיר של המתחרים שלנו, נשמח אם תיצור איתנו קשר וספר לנו על כך, חשוב לנו להיות תמיד עם האצבע על הדופק ולעדכן את התעריפים כך שיהיו העדכניים ביותר.

אני רוצה לנסות

בעת רכישת ביטוח מקיף, ברוב המוחלט של המקרים, כדאי לבחון רכישת ביטוח מקיף באותה חברה. אלא אם כן, חברת ביטוח המקיף איננה מעניקה הנחה בעבור רכישת ביטוח חובה או שמחיר ביטוח החובה אצלה גבוה משמעותית. נעבור לדוגמה:
חברה א' מציעה ביטוח מקיף עם 20% הנחה למי שרוכש דרכה גם ביטוח חובה (כן כן אלו מספרים אמיתיים ולא דמיוניים), נניח שמחיר ביטוח המקיף הינו רק 2,500 ₪ , כלומר, אם נרכוש ביטוח חובה באותה חברה מחיר ביטוח המקיף יהיה 20% פחות, כלומר רק 2,000 ₪ (500 ₪ הנחה).
נניח שמחיר ביטוח החובה בחברה א' הוא 1,200 ₪ וההצעה הזולה ביותר לביטוח חובה היא בחברה ב שמחיר ביטוח חובה אצלה 950 ₪.
אם ניקח חובה ב 950 ₪ (הכי זול) נאלץ להיפרד מ 2,500 ₪ לטובת חברה א' במקיף (כי החובה בחברה ב') סה"כ 2500 + 950 = 3,450 ₪.
לעומת זאת, אם ניקח חובה ומקיף בחברה א' (למרות שהחובה יותר יקרה) נשלם בסה"כ 1200 + 2000 = 3,200 ₪ כלומר, חסכון של 250 ₪.
מדובר רק בדוגמה כמובן, אך העיקרון הוא זהה בכל הצעת מחיר. בהשוואת מחירי ביטוח צד ג' לעומת זאת אנו מציעים שילובים של חובה בחברה א' וצד ג' בחברה ב' מכיוון שבביטוח צד ג' ההנחה יכולה להתבטא בסכומים נמוכים יותר ולכן יש כדאיות בביצוע השוואה הכוללת שילוב חברות ביטוח צד ג' לצד חברת החובה הזולה ביותר.

השוואת ביטוח חובה ומקיף

אם כיום יש לך ביטוח מקיף וקיימת אצלך התלבטות האם לעבור לביטוח צד ג' (כדי לחסוך בעלויות), כדאי לדעת שהחלטה כזו יכולה להשפיע על הצעות מחיר ביטוח מקיף שתקבל בעתיד מכיוון שחלק מחברות הביטוח (האמת שחלק קטן מהן) אינן מקבלות עבר ביטוחי של ביטוח צד ג' לצורך מתן הנחת היעדר תביעות. לכן לדעתנו, אם בכוונתך לשדרג לרכב חדש ויקר יותר בזמן הקרוב כדאי לשקול להישאר עם ביטוח מקיף וליהנות ממגוון האפשרויות בעת בחירת הצעת ביטוח מקיף לרכב החדש. אם השינוי לצד ג' יהיה לתקופת זמן ארוכה אז החיסכון אמור להיות משמעותי ולכן יתכן וכדאי יהיה לשקול אחרת.
אם קיים לך כיום ביטוח צד ג' והנך מעוניינ/ת לעבור לביטוח מקיף, מדובר במהלך שדורש את אישורה של חברת הביטוח לאחר קבלת דיווח על מצב הרכב. חברות הביטוח חוששות לקבל נזק קיים ולכן יעמידו כתנאי מתן הצעת ביטוח מקיף לרכב שהיה מבוטח בביטוח צד ג' בבדיקת שמאי.
.

השוואת ביטוח מקיף השוואת ביטוח צד ג

אחד הפרמטרים המשפיעים ביותר על מחירי ביטוח מקיף הוא נושא העבר הביטוחי.
הפערים יכולים לנוע בין עשרות למאות אחוזים, כן כן… נהג בין 21 ללא עבר ביטוחי קודם עשוי לשלם פי 2 ואף יותר בעת רכישת ביטוח מקיף לעומת חברו שעברו הביטוחי מוכח.

רציפות העבר הביטוחי חשובה מאוד. מי שהיה לו ביטוח מקיף קודם אך לא ברצף ולא בשנים מלאות, איננו זכאי לרוב להנחת היעדר תביעות. חברות הביטוח מקפידות על כללי הנחות בביטוח מקיף. לדוגמה, לקוח שהצהיר בעת רכישת הפוליסה על עבר ביטוחי מלא שלוש שנים אחרונות ללא תביעות, אך בפועל היה מבוטח רק למשך שנה וחצי, עשוי להתקל באחד מהבאים:
– דרישה וחיוב מחברת הביטוח לתשלום מחיר מקיף גבוה יותר המותאם לעבר הביטוחי בפועל.
– מכתב הודעה על ביטול הפוליסה מצד חברת הביטוח, במצבים בהם קיים ללקוח עבר ביטוחי אשר אותה חברה לא היתה מראש מסכימה לבטח אצלה.
– במקרים של תביעה עשויה חברת הביטוח לשלול תשלום תגמולי ביטוח או לשלם חלק מהם בלבד.

לכן חשוב בעת השוואת ביטוח רכב חובה ומקיף וקבלת הצעת מחיר לביטוח מקיף וחובה, בשלב מילוי השאלון המתייחס לעבר הביטוחי למלא באופן מדוייק. אם בעת קבלת הצעת מחיר ביטוח מקיף וחובה בשלב מילוי השאלון בשנת ביטוח מסויימת היה לך ביטוח רק על חלק מהשנה, כדאי לסמן "לא היה ביטוח" באותה שנה, מכיוון שכפי שנכתב, חברת הביטוח לא תקבל את העבר הביטוחי לאותה שנה ותפעל בהתאם לכתוב מעלה.

התחל השווואה

בכל השוואת ביטוח מקיף וחובה לרכב באתר מתקבלות הצעות מחיר ויחד איתן גם מופיעה רמת המיגון הנדרשת על ידי חברת הביטוח. משמעות המיגון הינו הגנה מפני גניבת הרכב.
קיום רמת המיגון הנדרשת בהצעה הינה תנאי לקיום כיסוי ביטוחי למקרה של גניבה. חשוב לשים לב, שאם לא העברת לחברת הביטוח אסמכתא על קיומה של מערכת המיגון הנדרשת, אין הדבר אומר שיש כיסוי ביטוחי למקרה תאונה ולא קיים כיסוי לגניבה, אלא חברת הביטוח רשאית לבטל פוליסה ללא אסמכתא כאמור ולהשאיר את המבוטח ללא כיסוי ביטוחי.

לכן כמו עבר ביטוחי, חובה לשים לב לקבלת טופס המיגון על ידי חברת הביטוח.
בדר"כ ככל שמחיר הרכב גבוה יותר כך רמת המיגון שתדרש גבוהה יותר, בדר"כ כשמדובר בכלי רכב לא יקרים מידי לחברות הביטוח לא תהיה דרישת מיגון, אך ישנם מצבים בהם חברת הביטוח דורשת מיגון נוקשה גם מכלי רכב לא יקרים וזאת משום שמדובר בכלי רכב גניבים שיש לגביהם ביקוש בשוק גנבי הרכב.

כאשר המיגון הנדרש הינו "מיגון יצרן" או "אימובילייזר מקורי" משמעות הדבר שאין צורך בבדיקת/התקנת מיגון מסוים וחברת הביטוח מסתפקת במיגון הבסיסי ביותר שהורכב עם הרכב בתהליך היצור שלו.

בואו נתחיל

ביטוח מקיף לרכב פרטי ומסחרי במשקל עד 3.5 טון מעניק כיסוי נרחב למגוון מקרים, סכנות ואירועים, למשל גניבת הרכב, נזקים בגלל ניסיון פריצה, נזקים שאירעו לרכב המבוטח עקב תאונה בה הרכב היה מעורב, אירועי טבע, נזקי אש וכיוצא בזה. כמו כן, הפוליסה כוללת כיסוי לאחריות כלפי נזקי רכוש שנגרמו לצד שלישי כתוצאה משימוש ברכב המבוטח.
חברות הביטוח המובילות בישראל מציעות מסלולי ביטוח גמישים על מנת לאפשר למבוטחים להתאים את הפוליסה וגבולות הכיסוי בהתאמה אישית, הן למאפייני הרכב והן למאפייני הנהג או הנהגים שמשתמשים ברכב המבוטח.
הרכב הפרטי או המסחרי הוא נכס יקר, ולכן חשוב לרכוש ביטוח רכב מתאים באמצעות השוואת מחירי ביטוח רכב חובה ומקיף, עם זאת החוק בישראל מחייב רק רכישת ביטוח חובה לרכב, בעוד ביטוח מקיף וביטוח צד ג' נחשבים לביטוחי רשות ורכישתם נתונה לשיקול דעתו של בעל הרכב. בהתאם לצורך, מומלץ לרכוש את הביטוח המקיף לאחר השוואת מחירים ביטוח מקיף לרכב וביטוח חובה לרכב כדי לקבל כיסוי נרחב במקרה של נזק לרכב ולנזקי רכוש צד שלישי. כל חברת ביטוח מציעה פוליסה שונה, לכן חשוב לבדוק מהו פירוט הכיסויים בפוליסה, גבולות הכיסוי ואיזה הרחבות ניתן לרכוש.
אותן חברות המציעות ביטוח מקיף בהתאמה אישית בדרך כלל מעמידות מספר מסלולים המבוססים כולם על הפוליסה התקנית לביטוח מקיף, במסלול היקר יותר יוסיפו את מלוא הכיסויים שניתן לרכוש גם גך בתוספת תשלום. במסלול המוזל ביותר הן יציגו את ההצעה שכוללת מינימום הרחבות ומקסימום השתתפות עצמית (פעולות שניתן לבצע גם ללא צורך בהגדרת מסלולים). כח השוק עושה את שלו, אך עליך כצרכן לבחון היטב מה אתה מקבל במחיר שאתה משלם.

הצעות מחיר ביטוח מקיף

אם הרכב נרכש על ידך בהסדר מימון כזה או אחר והגוף המלווה מבקש ממך להציג פוליסת ביטוח מקיף הכולל שיעבוד, מדובר בדרישה מובנת ומוכרת שמהותה היא הגנה על המלווה על ידי כך שמחייב את הלווה לרכוש פוליסת ביטוח שתפצה אותו על אבדן ונזק לרכוש המשועבד (רכב).
מה שנדרש כדי לשעבד פוליסת ביטוח מקיף הוא פרטי המשעבד. אם המשעבד הינו בנק אז נדרש לקבל את שם הבנק, מספר סניף וכתובת הסניף, אם מדובר בתאגיד שאיננו בנק יש לקבל את שמו של התאגיד וכתובתו המלאה. על בעל הפוליסה למסור לנו בשיחת האימות (אפשר גם לאחר הפקת הפוליסה) את פרטיו של המשעבד.
לא ניתן לשעבד פוליסת ביטוח צד ג' או חובה, לא פעם לקוחותינו מבקשים לשעבד את הפוליסות הללו מתוך חוסר הבנה כי רק פוליסת ביטוח מקיף ניתנת לשיעבוד.

השוואת חובה ומקיף


בשלב הראשון יש להקליד פרטים בסיסיים כדי שנוכל לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב מקיף ולקבל הצעות ביטוח מקיף לרכב מחברות הביטוח. לאחר שביצעת השוואת מחירים ביטוח רכב מקיף המערכת שולחת אונליין את הפרמטרים שלך לחברות הביטוח וממתינה לקבל מהן הצעות ביטוח רכב מקיף. בכל חברת ביטוח הגדרנו מראש את מקסימום ההנחות האפשריות כדי לחסוך מכם את הצורך בקיום משא ומתן על מחיר ביטוח חובה ומקיף לרכב.

כאשר כל חברות הביטוח המחוברות לאתר מחזירות ציטוט מחיר (הצעת מחיר ביטוח מקיף לרכב), אנו מציגים את כולן בסדר עולה מהמחיר הנמוך ביותר למחיר הגבוה ביותר. העובדה שאנו מציגים את ההצעות על פי המחיר איננה מחייבת אותך לבחור דווקא את ההצעה הזולה ביותר לביטוח מקיף לרכב, אלא מומלץ לבדוק בכל הצעה מהם התנאים הנוספים ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר לפי שקלול כל הפרמטרים הקיימים בהצעה.

לאחר בחירת ההצעה המועדפת עליך, יש למלא בשלב השלישי את הפרטים הנדרשים כדי להפיק את הפוליסה עבורך, הפרטים כוללים את פרטי בעל הפוליסה, פרטי הנהגים הנקובים בשם (אם ישנם), פרטי קשר, פרטי תשלום וכד'. יש להקפיד למלא את כל הפרטים באופן מדויק, אם אינך בטוח לגבי אחד הפרטים צור איתנו קשר ונשמח לעזור.

השוואת מחירים – ביטוח מקיף


ראשית, אם הביטוח שלך מסתיים בסוף החודש, בעת בחירת תאריך תחילת הביטוח במחשבון, יש לבחור בתאריך תחילת ביטוח את ה 1 לחודש הבא. כלומר לדוגמה: פוליסה שמסתיימת ב 31/8 נמצאת בכיסוי עד יום 31/8 כולל – עד לשעת חצות 23:59 בשעה 00:00 ביום 1/9 הביטוח החדש נכנס לתוקף ברצף ביטוחי.

בנוסף, אם אתה כבר מבוטח אצלנו, וביצעת השוואת מחירים ביטוח רכב חובה ומקיף אך לא מצאת הצעה שמתאימה לך באתר, או אם קיבלת הצעה מתחרה, לעיתים לנציגים שלנו יש אפשרות לבדוק הצעות נוספות של חברות ביטוח שאינן מוצגות באתר, ה DNA שלנו מחייב אותנו להתחרות על כל הצעות מחיר ביטוח רכב מקיף וחובה ולנסות להעניק לך את הטוב ביותר. לכן נשמח אם במצב כזה תיצור איתנו קשר.

להשוואת מחירים


עלויות הביטוח משתנות מחברה אחת לאחרת, בהתאם למדיניות החברה. הגורמים המשפיעים בדרך כלל על עלות הפוליסה הם: גיל ומין הנהג, ותק נהיגה, עבר ביטוחי, תביעות ביטוח קודמות ב-3 השנים האחרונות, שווי הרכב, מקום מגורים, אמצעי מיגון המותקנים ברכב ועוד.
ענף ביטוח מקיף וחובה לרכב הינו אחד הענפים התחרותיים במשק, לא קיימת בו ריכוזיות והחברות המורשות מתחרות בו תחרות אמתית שמיטיבה עם הציבור.
המחיר שנקבע על ידי חברת הביטוח תלוי במספר גדול של פרמטרים, חלקם תלוי בנו וחלקם לא. דוגמה לפרמטרים שאינם תלויים במאפייני הנהגים:
שווי רכב, רכב גניב / לא גניב, כמות גניבות באיזור המגורים ואפילו – תוצאותיה של חברת הביטוח בשנים קודמות, הם אלו שיאפשרו לה להעניק הנחות או להעלות מחירים.

השוואת מקיף וחובה


גיל הנהג הצעיר ביותר, וותק נהיגה, כמות הנהגים, מאפייני העבר הביטוחי, כמות תביעות ושלילות רשיון.
מה שעוד יכול להשפיע על מחיר הם ההרחבות והגדרות הכיסוי הביטוחי בכל פוליסה.

הרחבות לביטוח מקיף לרכב
חשוב לדעת כי ניתן להרחיב ביטוח רכב מקיף עם הרחבות שונות כגון:
כיסוי מורחב לשבר שמשות
שירותי גרירה וחילוץ
כיסוי להוצאות הגנה משפטית
רכב חלופי במקרה של גניבה, אבדן גמור או נזק חלקי
כיסוי לפנסים ומראות צד
כיסוי לנזקי רעידות אדמה, שביתות ומהומות (אינן כלולות בפוליסה הבסיסית)
ועוד…
חלק גדול מההרחבות כבר כלולות בהצעות המחיר שתקבלו באתר, לכן כדאי לשים לב ולקרוא את המידע הנוסף הקיים בכל הצעת מחיר.

השוואת ביטוח מקיף

באתר חובה קל לבצע השוואת ביטוחי רכב ולהשוות הצעות מחיר לביטוחי רכב מחברות הביטוח המובילות בארץ ולקבל הצעות לביטוח רכב חובה ומקיף באמצעות מחשבון ביטוח רכב חובה ומקיף. האתר הוקם בשנת 2006 לאחר הרפורמה שחלה בענף הביטוח. האתר ידידותי למשתמש והוא מפשט את תהליך השוואת המחירים ורכישת פוליסה לביטוח רכב מקיף לרכב פרטי או מסחרי. כאן באתר תוכל לעיין במידע חשוב המיועד לסייע לך לקבל החלטות שקולות וראויות ולאתר בקלות את עסקת הביטוח הנכונה והמתאימה ביותר עבורך .

מעוניינים לעשות ביטוח רכב מקיף וחובה? באתר חובה תוכלו לבצע השוואת ביטוח חובה ומקיף בקלות ובקליק אחד הצעות מחיר מחברות ומסוכנויות ביטוח מובילות. באמצעות השוואת מחירים ביטוח מקיף וחובה על ידי מחשבון ביטוח רכב מקיף וחובה תוכלו להוזיל את עלויות הביטוח לרכב ותיהנו מכיסוי מיטבי בהתאמה אישית מלאה למאפייני הרכב והנהג. בכל הצעות ביטוח מקיף וחובה שתקבלו באמצעות השוואת מחיר ביטוח מקיף על ידי מחשבון ביטוח מקיף לרכב תמצאו פירוט מלא של כל הכיסויים הכלולים בהצעה. חשוב לנו להיות שקופים ולהציע מחיר ביטוח רכב מקיף וחובה יחד עם הכיסויים שבו כדי שאנחנו נשווה ואתם תבחרו.

משווים וחוסכים – בואו נתחיל

X
מחשבוני ביטוח רכב
משווים וחוסכים לך בכל סוגי ביטוח הרכב
ביטוח מקיף וחובהאת/ה כאן ביטוח צד ג וחובהאת/ה כאן ביטוח חובהאת/ה כאן
מחשבוני
ביטוח רכב
מחשבוני
ביטוח רכב
page loader

מחפשים לך ביטוח משתלם....

המערכת מאתרת עבורך הצעות משתלמות ממגוון חברות ביטוח:

ההצעות באתר כוללות הנחות מיוחדות ופירוט תנאי הביטוח באופן הכי שקוף שיש.

נגישות