כדאי לדעת
אודות האתר , המטרה והחזון
איך זה עובד ?
למה זה כדאי ?
היתרונות שלנו

מידע והשוואת מחירים
השוואת ביטוח חובה
השוואת ביטוח צד ג
השוואת ביטוח מקיף
ביטוח רכב
ביטוח מונית
ביטוח משאיות
ביטוח לאופנוע
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח עסקים

חברות ביטוח חובה
כלל
מגדל
הראל
הפניקס
מנורה
אליהו
איילון
הכשרה
שירביט
שלמה
שומרה
ביטוח חקלאי
AIG
הפול
9000000 (IDI)
ביטוח ישיר (IDI)
היתרונות שלנו

לא מתנים עסקה בעסקה - רק אצלנו באתר ניתן גם להשוות בין כל החברות וגם לרכוש ביטוח חובה בלבד. סוכני ביטוח רבים מסרבים לספק ביטוח חובה בלבד (ללא ביטוח מקיף או צד שלישי). הסיבה – התגמול לסוכן ביטוח עבור ביטוח חובה בלבד הוא נמוך ולא כדאי. אתרי אינטרנט רבים כן מאפשרים לבצע השוואת מחירים ורכישה מקוונת אך אינם מאפשרים לרכוש ביטוח חובה בלבד מאותה סיבה. אצלנו באתר חובה ניתן לרכוש את ביטוח החובה ללא תלות ברכישת ביטוח מקיף או צד ג' מקביל. כמובן שאנו ממליצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית גם לגבי ביטוח הרכוש אך איננו שמים זאת כתנאי.

השוואת מחירים בין כל חברות הביטוח – השוואת מחירי ביטוח חובה נעשית בין כל חברות הביטוח. אתרי אינטרנט רבים מספקים השוואה חלקית. אנו מאמינים כי רק השוואת מחירים כוללת בין כל חברות הביטוח תספק לך את הביטחון ברכישת הביטוח המשתלם ביותר עבורך.

שירות אישי ממנהל התיק – לאחר רכישת הביטוח אינך מדבר לטלפון ! עם קבלת תעודת ביטוח חובה תקבל לכתובת הדוא"ל את פרטי מנהל התיק האישי שלך. איתו תוכל ליצור קשר במהלך שנת הביטוח גם בטלפון וגם בדוא"ל אישי.

הפרטיות שלך חשובה לנו באמת – לצורך קבלת הצעת מחיר איננו מבקשים ממך פרטים אישיים. כדי לקבל הצעת מחיר עליך למלא רק את פרטים הנדרשים כדי להגיש לך הצעה מהירה ומדויקת. את פרטיך האישיים תמלא רק עם החלטתך לרכוש ביטוח חובה באתר. אנו מתחייבים שלא לבצע כל שימוש בפרטיך האישיים ולא להעבירם לצד שלישי שלא למטרה שלשמה הם נשלחו.

אנשי ביטוח מקצועיים ילוו אותך מהרגע הראשון - השירות ניתן לכל אורך הדרך על ידי אנשי ביטוח מקצועיים. משלב עדכון האתר ועד לחידוש הביטוח ילוו אתך אנשי ביטוח מהשורה הראשונה.


 
מידע שימושי
ביטוח רכב עובדי מדינה
ביטוח רכב מידע כללי
נהג צעיר נהג חדש
גיל הנהגים בביטוח חובה
תאונת דרכים - מה עושים ?

שירות לקוחות
צור קשר
דוא"ל  sherut@hova.co.il
לדף שירות הלקוחות

קניה בטוחה

כל הזמנות הביטוח באתר מוצפנות בטכנולוגית ssl 256 bitלמידע נוסף קרא עוד


שירותים קשורים online
חידוש אגרת רישיון רכב
חידוש אגרת רישיון נהיגה
תשלום דוחות משטרה
השוואת ביטוח חובה


השימוש באתר בכפוף לתקנון האתר.  כל הזכויות שמורות ©